ООН закликала Білорусь негайно ввести карантин
События в миреnewformat.info01 мая 2020

ООН закликала Білорусь негайно ввести карантин

Білоруська влада повинна прийняти «негайні і масштабні заходи зі встановлення жорсткішого фізичного дистанціювання».

Про це заявила постійний координатор ООН в республіці Йоанна Казана-Вишневецька, передає Tut.by. Вона нагадала, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала ввести карантин в країні, перенести всі масові заходи і призупинити роботу підприємств.

«Крім цього, ВООЗ рекомендує запровадити можливість дистанційної роботи та дистанційного навчання в школах, університетах та інших освітніх установах, а також призупинити роботу підприємств, що не роблять основних послуг, в тому числі кафе, ресторанів, торгових центрів. ВООЗ закликає скоротити кількість несуттєвих пересувань, особливо для груп високого ризику і вразливих пацієнтів, що стосується поїздок за місто, в села і на дачі», — йдеться у зверненні до білорусів.

Раніше республіку відвідала місія ВООЗ для оцінки ситуації з поширенням коронавірусу. Експерти закликали білоруську владу вжити обмежувальних заходів на тлі нової динаміки зростання інфікування: відкласти всі масові заходи, перевести школи і університети на дистанційне навчання. «Час готуватися до найгірших сценаріїв, це забіг на довгу дистанцію», — заявив керівник експертної місії ВООЗ Патрік О’Коннор.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Луночка привет! Да сильно, но ... очень даже трагично! Я затрудняюсь в эмоциональной оценке. Да красиво, но ужасно трагично ...
Весёлый Роджер
А на шо там дивиться? Каштатны с пулями срубили, всем рты закрыли! Шмуля пропахандон, а приведи мне цены у Куеве и рядом у Белгороде? А скики там у вас машин каршеринга? Шмуля ты хоть знаешь что это? А кредит там выдают под 2% годовых для предприятий? А сколько % ипотека на 10 рокив? Ну давай, выдай ПЕРЕМОГИ! Не напишешь же, обосрешь все свои ноги!
Весёлый Роджер
ой звиняйте мэнэ звиняйте, ой, старого Шмулю прапора вора пыдараса, вин же думовал шо цэ свет ВКЛ_ючати, коди кальсоны снимати, щоб кружевные майданные труселя не порвати! Ну зачем прапору мозги? Есть же фуражка для думования тай кишеня для грошей и Сала, щоб свинорожа в ночи блистала!
Елена
♥️
Луна-2
СПАСИБО КРАСИВАЯ..
Елена
Я думаю это ваша интуиция или божье провидение, точно определить невозможно.
гость
петро- пидарас