ООН закликала зібрати $10 мільярдів на гуманітарну допомогу сирійцям
События в миреwww.ukrinform.ua31 марта 2021

ООН закликала зібрати $10 мільярдів на гуманітарну допомогу сирійцям

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш виступив зі зверненням до учасників П’ятої щорічної донорської конференції, у якому закликав зібрати $10 мільярдів гуманітарної допомоги сирійських біженців.

Він наголосив, що в період пандемії потреба в допомозі ніколи не була настільки актуальною, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Економіка Сирії була спустошена, й тепер наслідки COVID-19 погіршили ситуацію. Майже половина всіх сімей втратила джерело доходу, дев'ятеро з десяти сирійців живуть у злиднях», - заявив Гутерріш у відеозверненні.

У цьому зв’язку він закликав міжнародних донорів «активізувати фінансові й гуманітарні зобов’язання».

При цьому, як заявив у вівторок заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Марк Лоукок, планується зібрати $4,2 мільярда для постраждалих людей у самій Сирії, а також $5,8 мільярда - для біженців, які втекли від кризи в сусідні країни.

Найбільший донор, Сполучені Штати, вже заявили про готовність виділити понад $596 мільйонів зі свого боку на подолання сирійської кризи.

Як повідомлялося, п’ята донорська конференція, зібрана з ініціативи ЄС, цього року проходить у Брюсселі під гаслом «Підтримка майбутнього Сирії та регіону». Причому учасники міжнародного форуму наголошують на необхідності постійного політичного врегулювання в Сирії, визначеного Резолюцією 2254 Ради Безпеки ООН.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?