События в миреukrrain.com29 мар.

ООН закликали зібрати мільярди на допомогу сирійським біженцям

nk_hauz/-mwygc5lntt0fvyhysti.jpg

Напередодні дводенної конференції донорів по Сирії, ООН закликали зібрати багатомільярдну суму для надання допомоги нужденним у цій країні. Термінової гуманітарної підтримки потребують 24 мільйони сирійських дітей, жінок і чоловіків, заявив координатор ООН з надання надзвичайної допомоги Марк Лоукок в понеділок, 29 березня, в Нью-Йорку.

За словами Лоукока, допомога необхідна і жителям самої Сирії, і сирійським біженцям в регіоні, і людям, що допомагають їм. Він вказав, що тільки в поточному році ООН і її партнерам необхідно зібрати понад 10 млрд доларів для фінансування тих хто потребує допомоги в Сирії і за її межами.

nk_hauz/-mwygfhmnmwfmyih-2ra.jpg

Лоукок висловив надію на отримання гарантій надання щедрої допомоги в ході віртуальної конференції ЄС і ООН по Сирії, яка пройде 29-30 березня в Брюсселі. На зібрані гроші планується оплатити поставки продовольства, води, медикаментів та інших товарів до Сирії.

За даними ООН, в Туреччині, Лівані, Йорданії, Іраку та Єгипті накопичилося близько 5,5 млн сирійських біженців, які живуть в таборах і інших притулках.

nk_hauz/-mwygf71y06xytoy-xp0.jpg

Конфлікт в Сирії почався 10 років тому з повстання, жорстоко придушеного режимом президента країни Башара Асада.

Асад отримує підтримку від Росії і Ірану. У конфлікт замішані також Туреччина і США.

💬 Последние комментарии
---
этого и добивается это существо.Нужен страдалец за свободу.
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!
Без промаха бей
Стреляет за жертв репрессий по жертвам репрессий. Бандеровский репрессивный аппарат опять что-то перемудрил по причине полного отсутствия мозга. Жертвы репрессий и так трупы. У них ситуация и так безвыходная, потому что они неспособны найти выход.
Елена
А то что? отдыхай е,я Роджера люблю, моего суженого.хе.
Гость
Вечная память маэстро!
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.