Опозиція у М'янмі вважає план АСЕАН недостатнім для припинення насильства
События в миреwww.ukrinform.ua26 апреля 2021

Опозиція у М'янмі вважає план АСЕАН недостатнім для припинення насильства

Протестний рух М'янми лише частково задоволений планом Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН), спрямованим на врегулювання ситуації в країні.

Відповідну заяву зробив Рух громадянської непокори М’янми, повідомляє Укрінформ із посиланням на DW.

"Ми визнаємо й вітаємо той факт, що АСЕАН вдається до безпрецедентних кроків, але з огляду на реалії мусимо зазначити, що запропоновані заходи не є ані достатніми, ані адекватними", - йдеться в заяві.

На думку опозиції, АСЕАН має залучити до стратегії врегулювання конфлікту тіньовий уряд "як представника народу М'янми".

Напередодні учасники саміту АСЕАН в Джакарті зажадали від військової влади припинити насильство в М'янмі, встановити діалог із громадськими силами й надати доступ для гуманітарної допомоги.

Утім, як зазначається, навіть у день саміту, в якому взяв участь і глава хунти М'янми генерал Мін Аунг Хлайн, у країні застосовували силу проти учасників протесту.

Як повідомлялося, у М'янмі 1 лютого стався військовий переворот. Невдовзі у країні почалися масштабні акції протесту. За оцінками правозахисних організацій, під час заворушень загинуло близько 750 осіб, під вартою перебувають понад 3,3 тисячі критиків режиму. Правозахисники також не раз заявляли про факти тортур затриманих протестувальників.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Имён не указывала, так что не надо.
е
ну посмотрим как пройдет и как будет изворачиваться Елена после задержаний участников маршей...
е
..а че ж не говорят, квоты по меду выбраны еще в январе?...перемога блин...
е
Елена, так что там благоденствием Афганистана после того как туда пришла твоя Америка? сильно много современных производств открыли? или уровень жизни населения достиг небывалых высот?... че молчишь, трепло брехливое?
е
Елена, заметь это говорит представитель той Европы в которую такие как ты лезут как мухи на дерьмо...
е
о как заговорила, а пела тут, что Луночку уважает... Так че ж ты молчишь про Кравчука, Кучму, Юща?? сколько при них было разворовано? че, язык в жопе застрял?
Елена
1985 год это Миша ☝️ диверсант у власти, Миша поэтому епало закрыл уёбок и под шконку пида....гог,хе,гнида , ни слова плохого о нём не сказал,это тупая и недалёкая ничего не видит и абсолютно ничего не понимает.