События в миреnewformat.info18 мар.

Острів в Шотландії виставили на продаж за ціною однокімнатної квартири

Оленячий острів в Шотландії, також відомий як Ейлін-ен-Фейд, виставили на продаж за середньою ціною гаража в перспективному лондонському районі Баттерсі.

nk_hauz/-mw4keikp1xblvno3k2s.jpg

За нерухомість просять 80 тисяч фунтів стерлінгів, пише Daily Mail.

Об’єкт площею 4,5 гектара піде з молотка 26 березня 2021 року. Він знаходиться на західному узбережжі Шотландії в водах озера Лох-Мойдарт. До найближчого міста 72 кілометри, тому Ейлін-ен-Фейд є вигідною покупкою для любителів самоти.

Протягом багатьох років Оленячий острів, весь вкритий лісом, належав шотландському клану Ренальдо. Ріелтори, які займаються продажем лота, кажуть, що це рідкісна можливість володіти власним приватним островом в Шотландії.

По сусідству розташований Ейлін Шона — інший острів, що належить сестрі мільярдера Річарда Бренсона Ванессі. Там є кілька котеджів для відпочинку — «тиха гавань без автомобілів».

💬 Последние комментарии
Кен
Похоже что его когда был малышом то не пропукивали и всё через рот идёт.
Каменяр
Путин сравнил старые американские авианосцы и новые ракеты Циркон, как битву неповоротливого медведя с комарами в известной басне ...всем русским известной. Формально плавучий аэродром — это уже голая мишень - считает Путин. Чтобы его достроить, не хватает комплектующих из России — приходится разбирать на запчасти другие корабли. вот Что происходит с гордостью ВМС США — Авиносцы на металлолом
"каменяр" ! ТЫ - КАБЫЗДОХ!!!
КАБЫЗДОХ каменяр ЗАГАВКАЛ МЕРЗКИМ ЛАЕМ.
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
А.Кашпировский
Мля, у Каменяра раздвоение личности: левой рукой мастурбирует, а правой кулаком себя по яйкам бьёт.
Ждун
Не бзди, Америка не путинская, пока. Да и вряд ли она ему нужна, такая куча извращенцев, дармоедов, наркоманов и преступников. Хотя некоторые американцы были бы не против обменять его на Сонного Джо.
кипчак
Мама выглядим умнее и порядочне. чем сынок.