События в миреwww.slovoidilo.uaApr 7

Пандемія призвела до погіршення ситуації з правами людини – Amnesty International

nk_hauz/-mxeuymjep7mrhjlbxet.jpg

У Міжнародній правозахисній організації Amnesty International повідомили про погіршення ситуації з правами людини в усьому світі під час пандемії коронавірусу.

Про це йде мова в звіті Amnesty International.

Найважче довелося жінкам, представникам ЛГБТ, біженцям, трудовим мігрантам, працівникам охорони здоров'я, людям, зайнятим у тіньовому секторі економіки.

«Пандемія COVID-19 різко оголила й підсилила нерівність всередині країн та між ними, а також продемонструвала кричуще нехтування наших лідерів загальнолюдськими цінностями», - заявила генеральний секретар Amnesty International Аньєс Калламар.

У тексті йдеться, що влада низки країн Європи і Центральної Азії використовує пандемію для розширення своїх повноважень, придушення свобод та ігнорування зобов'язань в галузі прав людини. Крім того, автори доповіді стверджують, що через пандемію у багатьох країнах було впроваджено надзвичайний стан, і не менше десяти держав відступили від положень Європейської конвенції з прав людини.

«У кризовій ситуації такі кроки допустимі, проте обмеження мають бути тимчасовими, необхідними і пропорційними», - підкреслили в організації.

Також правозахисники прийшли до висновку, що низка країн, зокрема, Угорщина, Польща, Румунія і Франція зловживали існуючими і новими правовими нормами, щоб «обмежувати свободу вираження думок».

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи