Пандемія створює підґрунтя для наступної фінансової кризи - ЄЦБ
События в миреnews.finance.ua31 мая 2020

Пандемія створює підґрунтя для наступної фінансової кризи - ЄЦБ

Пандемія коронавірусу в Європі посилила фінансову вразливість, породивши загрозу нових криз в майбутньому на тлі зростання рівня боргу і проблем банків.

Про це повідомив Європейський центральний банк, пише Reuters.

Економіка єврозони, як очікується, скоротиться приблизно на 10% в цьому році, і уряди прийняли ряд заходів, щоб обмежити шкоду, але є більш довгострокові наслідки, і деякі країни можуть зазнавати труднощів з виплатою боргів, що збільшує ризик їх виходу з єврозони, додав ЄЦБ.

Компанії з високим рівнем боргу також можуть не впоратися, в той час як наднизька рентабельність банків і зростання ризику корекції ринку нерухомості роблять свій внесок в спектр потенційних проблем, йдеться в звіті ЄЦБ про фінансову стабільність.

“Незважаючи на те, що темпи поширення інфекції падають у багатьох країнах, вплив на економіку і ринки збільшив вразливість для фінансової стабільності єврозони”, – йдеться в повідомленні ЄЦБ.

Сукупний державний борг країн єврозони в цьому році може перевищити 100% ВВП, що значно вище рівня боргової кризи, і може наблизитися до 160% в Італії, яка вже стикається зі зростанням ставок ринку на те, що країні доведеться покинути єврозону.

“Якщо заходи, прийняті на національному або європейському рівні, будуть визнані недостатніми для збереження прийнятності боргу, ринкова оцінка ризику деномінації може ще більше зрости”, – додав ЄЦБ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
Не кажіть про гэть мана погано. Він багато чого зробів. Банкрут Укрзалізниця. Підвишив тарифи в 7 раз. Курс доллара в 4 и раза. Та набрав кредитів на 48 млрд долларів. А ви про нього погано. Працьовита людинка.
Ленин
СОРОС. Пинчук Ахметов, Коломойский и т.д. Пока они рулят - мы платим.
ПШК
А я не верю что он победил. Вот так. У него админ ресурс. а победа на 2 % - это бред. НА следующие выборы будет курить.
Елена
А всё равно все когда-то имели общего предка,а потом уже пошли ответвления, поэтому мы все в каком-то смысле родственники,а Роджер нет,ха.
Игбун Хохлов
В Африке жили не только негры. И сарацины, и даже евреи (настоящие, не хохложиды - эти потомки хазар). Древние египтяне не были неграми. В Европе есть термин -негроафриканец. А Америка - это не только пиндостан. Чили - это тоже Америка. Нужно называть вещи своими именами. В слове "негр" нет ничего унизительного. Но в пиндостане это синоним слова "раб". А вот "украинец" - это, действительно, унизительно. Не к отдельно взятым представителям. Украина - хутор, может, пограничная застава. Но 40 млн. хуторян - это уже перебор.
Елена
А что обязательно исконное должно быть?Язык ведь живой ,он постоянно имеет свойство изменяться и заимствовать слова ,поэтому по сути,по факту не стоит зацикливаться на таких понятиях в языке как исконно,это не каноны и не константы,ха.А Украина идёт в Европу не Слава С Украиной! Исконный,ха.или нет.
Елена
А время понятие сложное,самое спорное в физике,поэтому N-количество времени идти будет,рамками ограничеваться не стоит.ха.