События в миреdip.org.uaAug 24

Панджшер – єдина афганська провінція, що не здалася талібам

nk_hauz/4kIJ4C77R.jpeg

Талібану вдалося захопити Афганістан всього за кілька днів, але є лише одна провінція в країні, яка виступила проти них. Вона розташована приблизно в 150 кілометрах від столиці Кабула і названа на честь долини, в якій він розташована.

У провінції Панджшір сформовані загони опору радикальним талібам, до теперішнього часу до них приєдналися кілька тисяч чоловік.

Але як довго вони протримаються?

«Сотні моджахедів Ісламського Емірату направляються в штат Панджшер, щоб взяти його під свій контроль після того, як місцева влада відмовилася передати його мирним шляхом», – заявили таліби арабською мовою в своєму акаунті в Twitter рано вранці в понеділок.

Через кілька годин вони заявили, що насправді шукають політичне рішення Панджшерскому опору.

У той же час таліби заявили, що їх бойовики з сусідніх округів Бадахшан, Тахар і Андараб в Баглані зайняли позиції недалеко від провінції.

Рельєф Панджшерской долини грає ключову роль в її обороноздатності. Прихований в гірському хребті Гіндукуш і доступний тільки через вузьку ущелину, місцеві сили довгий час використовували його віддаленість як перевагу перед потенційними загарбниками.

Панджшер не був завойований талібами навіть під час їх першого правління в Афганістані з 1996 по 2001 рік.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Авторские статьи