События в миреdip.org.uaAug 24

Панджшер – єдина афганська провінція, що не здалася талібам

nk_hauz/4kIJ4C77R.jpeg

Талібану вдалося захопити Афганістан всього за кілька днів, але є лише одна провінція в країні, яка виступила проти них. Вона розташована приблизно в 150 кілометрах від столиці Кабула і названа на честь долини, в якій він розташована.

У провінції Панджшір сформовані загони опору радикальним талібам, до теперішнього часу до них приєдналися кілька тисяч чоловік.

Але як довго вони протримаються?

«Сотні моджахедів Ісламського Емірату направляються в штат Панджшер, щоб взяти його під свій контроль після того, як місцева влада відмовилася передати його мирним шляхом», – заявили таліби арабською мовою в своєму акаунті в Twitter рано вранці в понеділок.

Через кілька годин вони заявили, що насправді шукають політичне рішення Панджшерскому опору.

У той же час таліби заявили, що їх бойовики з сусідніх округів Бадахшан, Тахар і Андараб в Баглані зайняли позиції недалеко від провінції.

Рельєф Панджшерской долини грає ключову роль в її обороноздатності. Прихований в гірському хребті Гіндукуш і доступний тільки через вузьку ущелину, місцеві сили довгий час використовували його віддаленість як перевагу перед потенційними загарбниками.

Панджшер не був завойований талібами навіть під час їх першого правління в Афганістані з 1996 по 2001 рік.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!