Пара із США вимагає компенсацію за виверження вулкана
События в миреzib.com.ua05 июля 2020

Пара із США вимагає компенсацію за виверження вулкана

Подружня пара із США вирішила відсудити компенсацію у круїзної компанії за те, що їх не попередили про можливе виверження вулкана. Співвідповідачем виступає й фірма, що організувала екскурсію.

Як відомо, наприкінці минулого року на острові Вайт-Айленд, що в Новій Зеландії, відбулося виверження вулкана. За останніми даними, загинула 21 людина, двоє пропали безвісти, а десятки осіб зазнали опіків тіла і дихальних шляхів.

За даними телеканалу CNN, молодята приїхали на острів у медовий місяць. Згідно з поданим до окружного суду Маямі позовом у результаті виверження вони дістали сильні опіки поверхні тіла — 54 і 23% відповідно. У документі мовиться, що круїзна компанія та екскурсійна фірма, що доправила їх на острів, допустили халатність, не попередивши про можливу небезпеку.

У відзиві на позов круїзна компанія відзначила, що «продовжує підтримувати потреби тих, хто постраждав у результаті цього трагічного інциденту». При цьому відповідач відмовився від подальших коментарів, «поки триває розслідування».

Пара вимагає відшкодування всіх збитків, а також судового розгляду за участю присяжних, що збільшує шанси на задоволення позову.

1 комментарий

Написать комментарий
  • мм
    06 июля 2020
    ))
    Ответить
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать
Елена
Да я понимаю,сама часто пользуюсь,но здесь зачем?лишнего делать не стоит,а так под любым флагом выйти могу,какие проблемы,.