События в миреwww.eurointegration.com.ua28 янв.

Парламент Франції зробив крок до заборони продажу собак і котів у зоомагазинах

nk_hauz/-ms89rzv8x71t_rholzn.jpg

Нижня палата парламенту Франції (Національні збори) проголосувала за законопроєкт, метою якого є обмежити продаж цуценят і кошенят у зоомагазинах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

У разі прийняття Сенатом (верхня палата) законопроєкт проти жорстокого поводження з тваринами заборонятиме передчасне розлучення виводків з їх матерями, що часто призводить до того, що тварини відчувають себе покинутими і позбавляються основних соціальних навичок. Правило не поширюється на дрібних ссавців, таких як кролики.

Крім того, буде накладена заборона на мобільні об'єкти, що використовуються для публічної демонстрації тварин, і заводчики повинні будуть пройти навчання з питань захисту тварин.

Торгові майданчики і інтернет-сайти з рекламою також повинні будуть вказувати ідентифікаційні номери тварин, їх вік і типи породи. Правило виключає торговельний майданчик Facebook.

Однак схвалення законопроєкту не залишилося без критики в урядових колах. Міністр сільського господарства Жюльєн Денорманді стверджував, що нові правила будуть несправедливо націлені на працівників садових центрів і власників зоомагазинів, а також можуть призвести до того, що ці продажі підуть на чорний ринок.

Продажі домашніх тварин росли протягом усієї пандемії, тому що сім'ї проводять більше часу вдома, в результаті чого глобальні продажі досягли 125 мільярдів доларів в 2020 році.

Аналогічний закон був прийнятий в Англії минулого року, спрямований на боротьбу з щенячими фермами, які часто розводять "хворих, травмованих, несоціалізованих цуценят".

💬 Последние комментарии
Елена
То не я дУрень.
О, УКРАИНА, КАК ТЫ НИЗКО ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ - СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!!!
Золотарь
Отличная мысль Ленок! Придумано классно! Я даже согласен пожертвовать для статуи свои старые рваные кеды!
Игбун Хохлов
А если так? https://ic.pics.livejournal.com/grazy_gunner/16256730/553590/553590_original.jpg
е
надо было спросить у Блинкена о том чего это США столько войск держат у Мексиканской границы(а это действительно так) - ведь США наверняка хотят напасть на бедную Мексику, и ВСЕ видят концентрацию американских войск у мексиканской границы - так что это наверняка подготовка агрессии в сторону независимой Мексики!)))
Луна -2
Опечатка с моей стороны - признаю.
е
ТЕБЕ задали ПРЯМОЙ вопрос, причем НЕОДНОКРАТНО! шо ты вертишься как сопля на проволоке?? причем резня была устроена твоими "культурными" пьемонтцами...
Авторские статьи