События в миреwww.ukrinform.ua6 янв.

Парламент Ірану хоче зобов’язати уряд «знищити Ізраїль»

nk_hauz/-mqlyi4vx1spks3qnno-.jpg

На розгляд парламенту Ірану було винесено законопроєкт, який зобов’язує уряд до 2041 року «знищити державу Ізраїль».

Як повідомляє Укрінформ, про це пише IranWire.

“У річницю вбивства Касема Сулеймані до іранського парламенту було внесено безпрецедентний в 42-річній історії Ісламської Республіки законопроєкт. Він зобов’язує уряд Ісламської Республіки вжити заходи для “знищення” Ізраїлю до 2041-го року”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що законопроєкт вимагає від уряду розірвати блокаду Сектору Гази, надіславши постачання товарів не пізніше, ніж за 6 місяців після ухвалення законопроєкту.

“Такий крок призведе до захоплення іранських товарів та підвищить ймовірність військового протистояння з Ізраїлем”, - пояснює IranWire.

Внесений до парламенту документ також передбачає низку інших безпрецедентних зобов’язань. Зокрема, уряд мусить негайно укласти угоди про економічну співпрацю із Китаєм, Росією, Венесуелою, Іраком та Сирією, навіть попри те, чи виявляють ці держави інтерес до такої кооперації.

У разі ухвалення документу Іран також не братиме участі у дво- й багатосторонніх перемовинах із США, поки Вашингтон не вибачиться за вихід з “ядерної угоди” й не засудить вбивство Сулеймані.

“Видається, що законопроєкт свідчить про кінець періоду розумного урядування в Ірані. У кращому випадку його можна сприймати, як пропаганду, у гіршому ж, якщо парламент підтримає його, він на десятиліття погіршить умови для країни”, - підсумовує видання.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ценные пиндосяцкие бумаги могут представлять ценность только при поносе.
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ !!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Я не Зразумыл ни хрена! А шо у россейском Крыму до хрена щирых партизан? А на Донбассе, Луганску? ЩО зовсим НЫМА??? А що так? А ..., нима грошей для патриотив! А вот такие пропа_Хандоны хунты, типа Шмули_Елен, в 2014 року писали, о скором огромном партизанским движении на ВСЕЙ пророссийской территории. И ... НИКОГО! Тильки щирые рагули долбоЭбы, шо Героически валили мачты и строили баррикады на жд путях. Щоб вуголь не шёл на прямую нищебродам эуропейским, а тильки через Белоруссию и не поверите, через самого аХрессора Россию! Ось воно як! По старой щирой традиции!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Это Шмуля что такое "просто ляпота сквернословия"??? Это значит -тебе всё можно - ты .лядь пархатый дэбил избранный по дупе? А всем остальным ты тут делаешь замечания, да ещё поучаешь их уму разуму! Ну ТВАРЬ хуцписткая, ну МЕРЗОСТЬ продажная! Для всех, поисковик Гугл - "что такое хуцпа". И пусть хоть Один мне тут напишет, что это не про тебя Шмуля, пархатая ты мерзкая и СВЕРХНАГЛАЯ ТВАРЬ!
Игбун Хохлов
А как в пиндостане? Какое там соотношение миллиардеров к куче нищих? У 17% населения денег даже на жратву не хватает.
Герой Крут
Даже не знаю... Косовский сценарий лучше подходит для Крыма. А в известной всем гимно-песне поется, что "від Сяну до Дону".
Весёлый Роджер
ГДЕ там слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ поддонок ШМУЛЯ! ГДЕ??? Ты фекалия своего народа как и Бени, Пети, Зели и др. продажные поддонки! У вас НЕТ Родины, бо вы все вот такие - ТВАРИ и продажные УРОДИНЫ!