События в мире4studio.com.ua12 мар.

Пасажири автобусів при в’їзді до Польщі заповнюватимуть спеціальні анкети

nk_hauz/-m2d2i7dc74vntoeod3z.jpg

У такий спосіб буде простіше відшукати конкретного пасажира та сконтактуватися з ним, якщо буде підозра на зараження коронавірусом

Усі хто в’їжджатиме до Польщі автобусами будуть змушені заповнювати спеціальну анкету, в котрій мають вказати свої контактні дані — про це поінформував віцеміністр охорони здоров’я Вальдемар Краска. Такі заходи мають покращити методи боротьби з коронавірусом.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на сайт “Наша Польща”, за повідомленням видання gazeta.pl таку заяву польський урядовець зробив в інтерв’ю польському радіо.

За його словами, всі пасажири автобусів, які перетинатимуть кордони Польщі будуть змушені заповнити спеціальну анкету. На окремому бланку подорожні мають подати свої контактні дані. У такий спосіб буде простіше відшукати конкретного пасажира та сконтактуватися з ним, якщо буде підозра на зараження коронавірусом.

Як повідомлялося,  перший пацієнт у Польщі, в котрого було підтверджено зараження на коронавірус, приїхав автобусом з Німеччини. Встановити та відшукати всіх пасажирів цього рейсу, котрі контактували з хворим, а відтак могли й заразитися, вдалося лише завдяки даним, котрі попередньо зібрав перевізник(білети в цього перевізника іменні). Аби надалі уникнути таких проблем і скоротити час на встановлення осіб, певно й запроваджується така анкета.

💬 Последние комментарии
Будь готов
В случае военного конфликта в Украине исторически страдает прежде всего гражданское население... На Западе по другому. Поэтому, учитывая данную особенность, настоятельно рекомендую населению вооружаться и активно участвовать в конфликте. Так у пересичного больше шансов выжить. А заодно и нужные реформы можно провести.
Нужно бомбить
Вообще, все плохо. Президент Зеленский объявил новый курс на борьбу с олигархами. Но пока видно только борьбу олигархов с Зеленским. А народной борьбы Зеленского с кормильцами не видно.
е
Елена, так где говоришь воруют???
Нужно бомбить
Так американский конгресс запретил вооружать фашистов из Азова! Американцы ничего не имеют против фашизма вообще, но они настроены враждебно именно к бандер-Азову.
е
Елена, так КТО говоришь и ГДЕ говоришь обворовывают народ??
Елена
На утренний миньет действует значительные скидки! Отсасываю до полудня за полцены! Жопа пока не у дел , после ночи очень болит , пришлось салом намазать
Кот
Все как всегда...Я не я и хата не моя!!!
Авторские статьи