Пекін назвав відставку опозиції в Гонконзі «відкритим викликом» владі
События в миреwww.ukrinform.ua12 ноября 2020

Пекін назвав відставку опозиції в Гонконзі «відкритим викликом» владі

Уряд Китаю засудив відставку здебільшого опозиційних депутатів Гонконгу, назвавши це «фарсом» і «відкритим викликом» владі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

«Якщо ці законодавці сподіваються використовувати свою відставку, щоб спровокувати радикальне протистояння і просити іноземного втручання, вони помилилися», - сказав прессекретар управління Китаю у справах Гонконгу і Макао.

Як повідомлялося, напередодні 15 членів опозиції Гонконгу заявили про відставку на знак протесту проти позбавлення мандатів чотирьох колег-депутатів.

Це сталося після того, як Пекін ухвалив резолюцію, в якій говориться, що законодавці повинні бути дискваліфіковані, якщо вони підтримують незалежність Гонконгу, відмовляються визнати суверенітет Китаю, закликають іноземні сили втручатися в справи міста або іншим чином загрожують національній безпеці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Резонн
Скоро драпать будет гражданское население со всем своим хохлочестолюбием и гордостью житейской.Наступление у них.
ера
веселая "всезнайка"...кто это едет учиться за рубеж...без диплома о знании пары иностранных языков?...ну...разве у тебя ....Елен писала о твоем образовании...
Елена
Хорошо козлоослик что у тебя есть пед.образование,нет не педагогическое,а дргое,ха,ты прошёл Крым и Рим и Мальтийские мосты,там его и получил.,радужное образование и практику.
Елена
Спасибо за доброе слово обо мне.
Елена
Плачут в России ивы ,березы , длинные проводы, лишние слёзы, 😭 плачет и Роджер сидя под забором,кончилась водка,пора и додому,ноги уже и не в силах идти,хоть и немного осталось к квартире дойти,ха.Наша Украина наилучшая страна в мире.!
Елена
Да нет, нормальные все,а вот Роджер...........
Луна-2
Ну вот и появилась .КАК говорится -долгие проводы лишние слезы..))).