Пенс прийняв пропозицію стати віце-президентом у разі перемоги Трампа
События в миреaspekty.net31 августа 2020

Пенс прийняв пропозицію стати віце-президентом у разі перемоги Трампа

Майкл Пенс офіційно погодився на участь у виборах як кандидат на посаду віце-президента від правлячої Республіканської партії. Про це повідомляє ТАСС.

Він виступив в середу ввечері у Форте-Макгенрі в Балтіморі (штат Меріленд) поблизу столиці США в рамках з’їзду республіканців.

«З вдячністю за довіру, надану мені президентом Трампом, за підтримки з боку нашої Республіканської партії і за милістю Всевишнього я смиренно приймаю ваше рішення висунути мене, щоб балотуватися у віце-президенти США і служити на цій посаді», — заявив Пенс.

Він зазначив, що його країна проходить через час випробувань, і порівняв нинішню ситуацію з обороною Форту-Макгенрі, на території якого він виступив з промовою.

«У 2020 році на долю американців випало занадто багато випробувань. Але, на щастя, у нас є президент, який володіє жорсткістю, енергією і рішучістю підтримати нас у скрутну хвилину», — сказав Пенс. Його промова транслювалася з історичного Форту-Макгенрі, гарнізон якого під час англо-американської війни 1812-1815 років успішно захистив гавань Балтімора від атак британського флоту.

Республіканська партія 24 серпня висунула Трампа і Пенса як своїх кандидатів у президенти і віце-президенти на виборах у листопаді. Трамп дасть у четвер формальну згоду представляти однопартійців на нинішніх виборах. На цьому з’їзд республіканців завершиться.

Нагадаємо, загальні вибори в США пройдуть 3 листопада. На них будуть обиратися президент і віце-президент, всі 435 членів Палати представників і третина Сенату Конгресу США, губернатори 13 штатів і територій. Суперником Трампа на виборах стане демократ Джозеф Байден. Його напарником у передвиборних перегонах є Камала Харріс, затверджена демократами як кандидат у віце-президенти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
DR MARTEN
Ви хочете купити нирку або продати свою нирка? Ти шукає можливості продати свою нирку за гроші через фінансовий зрив, і ви не знаєте, що робити зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро сума грошей 400 000 доларів за нирки. Мене звуть ЛІКАР МАРТЕН я - нефролог в БОЛЬНИЦІ МАРТЕНА. Наша лікарня є спеціалізується на хірургії нирок, і ми також маємо справу з купівля та трансплантація нирок з живим відповідний донор. Ми знаходимось в Індії, ТRуреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього соромтеся зв'язатися з нами електронною поштою. Електронна адреса: martenhospital@gmail.com З найкращими побажаннями DR MARTEN
гость
В Белоруссии появится своя "небесная сотня"?
гость
Это очевидно,что евроублюдки во сне видят югославский сценарий в Белоруссии.Но -и руки коротки,и кишка тонка...
штормит
С тебя такой же "украинец" как из нигера белый!
гость
Тихановская,скотина,устроила заваруху в стране и сбежала. А "литовский сейм"пускай назначает эту суку президентом Литвы.Будет как-то более правдаподобно и по полномочиям.
гость
Армения,не подведи!Устрой показательную порку чумазым свиньям!
гость
Это кара божья за распространение однополых отношений.