PepsiCo хоче досягти екологічної нейтральності до 2040 року
События в миреwww.epravda.com.ua15 января 2021

PepsiCo хоче досягти екологічної нейтральності до 2040 року

PepsiCo планує досягти чистих нульових викидів вуглецю від виробництва до 2040 року, серед заходів - перехід до зеленої енергетики та переробленого пластику.

Про це повідомляє Bloomberg.

У компанії заявляють, що на 75% обмежать викиди від внутрішніх процесів, наприклад, в офісах. Викиди, що стосуються логістичного ланцюга та використання продукції споживачами, у PepsiCo хочуть скоротити на 40% у порівнянні дорівня 2015 року до кінця 2029 року. 

Наразі саме ці викиди становлять 91% вуглецевого сліду PepsiCo. У компанії кажуть, що робота з вуглецевим слідом логістичного ланцюга є тим, що "ми мусимо робити для зміни траєкторії, за якою йде наша планета".

Серед заходів, які компанія хоче впроваджувати, є підтримка місцевого фермерства, збільшення частки виробництва з переробленого пластику та перехід на відновлювані джерела енергії. У США компанія вже використовує лише "зелену" енергетику та планує перейти на неї у Мексиці та Австралії цьогоріч.

Зазначається, що дедалі більше компаній визначають корпоративні цілі для скорочення викидів вуглецю на тлі глобального потепління та його наслідків. Близько 1 400 компаній визначили, або пообіцяли визначити, мету досягти чистих нульових викидів вуглецю в рамках ініціативи ООН "Race to Zero". 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
БУМЕРАНГА ПРИЛЕТЕЛА
Как воду в Крым перекрывать, - это у укров правильно, а как украм по воде плавать не дают - это уже нарушение прав! Бумеранга прилетела однако!
е
т.е. когда Украина проводит учения и закрывает часть акватории, то это нормально....ню-ню..
РЫДАЮТ уКРЫ ПО ТРУСАМ
Украинцы рыдают в отчаянии - лучше бы им труселя подарили! В ЕС укры пошлют ноту протеста как недружественный акт.
е
опять наляпала языком без мозгов, а как ткнули этим в...лицо так сразу слилась и стрелки перевела... говорил же тебе иди улицу мети, не мешай умным людям общаться...
Елена
Эти ,такие вопросы Луночка завадавайте Роджеру,этой гниде топящей за капитализм.
Луна-2
Ленок, как -то не вяжется капиталистическое государство и... и социальное государство -ты не находишь?Капиталистическое государство -оно прежде всего думает о капитале , а социалистское государство, или по твоему, социальное - оно думает прежде всего, не о деньгах, а о людях в нем живущих Ты уж определись, какое у нас государство социальное или капиталистическое?А то понимаешь ли, два в одном, не всегда вместе умещаются ....Опыт Российской империи доказывает ...
е
перебросят в Европу вот тогда Россия на них и потренеруется)))