События в миреsuspilne.mediaSep 18

Пернатий свідок. Балакучий папуга допоміг розкрити вбивство в Аргентині

nk_hauz/XBvKX3S7g.jpeg

В Аргентинському місті Сан-Ісідро балакучий папуга став ключовим свідком у справі вбивства та  зґвалтування жінки.

Про це повідомляє видання The Sun.

46-річна жінка мешканка Сан-Ісідро Елізабет Толедо була жорстоко вбита і зґвалтована у помешканні, яке вона орендувала разом з двома знайомими. Її сусіди одразу стали головними підозрюваними у справі

Правоохоронці, які працювали на місці інциденту, звернули увагу на папугу, який належав жінці. Птах постійно викрикував одну і ту ж фразу: "Будь ласка, відпустіть мене". А після того, як до кімнати завели одного з сусідів убитої, птах почав нервово поводитися та промовляти "Навіщо ти мене б'єш?"

Поліцейські припустили, що птах був у кімнаті під час вчинення злочину та запам'ятав ключові подробиці та винуватців убивства. Генетична експертиза підтвердила, що за зґвалтуванням та вбивством стояли сусіди Елізабет Толедо.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шо условно Сруля, эй МУДАК ты старый, Штирлиц блин недостреляный, кому на Украине известна эта больница в Москве? Ну конечно, кроме тех, кто в ней лежал та дупу соседям по палате пидставлял. Кого те ласково Машей звали та колготы через голову надевали, а писли до утра е..ли! И ты ыщо будешь тут прикидываться справжним жидоукраинцем со знанием мовы и кныша! А вот и не выйдет у тоби дэбила ни шиша!
е
да у тебя ВСЕ условное и мозги тоже.. вот и приписываешь всем тут свои похождения под мостом и воспоминания про обслуживание морячков во все дырки...
Луна -2
Наше чудо появилось... и где же ты была -то не в Польше случаем, туалет там языко м не вылизывал , истинная арийка - характер нордический , твердый -Беспощаден к врагам украинского Бандерштадта.
е
ОПЯТЬ ты СВОЙ опыт и воспоминания про моряков под мостами...не доходит до тебя недоумка, что твоя сексуальная жизнь тут НИКОГО не интересует...
Весёлый Роджер
ЭЙ мавпёнок стрибучий, хватить пиСдить чужое - указывай ссылку на первоисточник!!! -> 29palms.ru
Елена
ДД а условная Кащенко, сколько по аз д как рню писать,что то образно,в целом,мало ли психушек на свете,а шо за наркологию не говоришь?хе,хе,алкаш несчастный.
Елена
Работа то не у меня,у меня хобби.