События в миреИсточник7 янв.

Підписана найбільша в історії торговельна угода між 15 державами

nk_hauz/9nQPBrA7g.jpeg

Найбільша в історії торговельна угода між 15 державами — RCEP— набула чинності новорічної ночі. Виконання угоди обіцяє зростання доходів кожному третьому жителю планети та дає прихильникам глобалізації надію на пожвавлення світової торгівлі та співпраці після років пандемії та економічного спаду. Про це повідомляє The Wall Street Journal, пише agronews.ua.

Таке всеосяжне економічне партнерство в результаті ліквідує понад 90% тарифів на торгівлю між 15 країнами-членами. Економісти називають цей договір благом для розвитку торгівлі у регіоні, але тривожним сигналом для США.

Regional Comprehensive Economic Partnership, RCEP — всебічне регіональне економічне партнерство є найбільшою в світі угодою про вільну торгівлю. Її уклали 15 країн азійсько-тихоокеанського регіону, а саме — Китай, В’єтнам, Сінґапур, Індонезія, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, М’янма, Бруней, Лаос, Камбоджа, Японія, Австралія, Південна Корея та Нова Зеландія. Угода охоплює 2,2 мільярда людей.

RCEP дозволить торговим партнерам в Азії отримати доступ на ринки один одного та знизить мита на товари, що потенційно обіцяє прискорення економічного зростання та підвищення рівня життя, особливо найбіднішим країнам регіону. Вона відкрита для розширення, і першою в ній чекають Індію.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
В смысле целует дьявола под хвост.
да точно
а че 27 млн граждан СССР не помнят? или 36 млн Китайцев? нету дня холокоста этих народов
ера
Рос парень в семье верующих...
Масик
Ага, Лас-Вегас уже построили, Лохом обещанный? Теперича на КОКСОдром замахнулись... ДБ...
Сексопатолог
Ха-ха-ха, партия оказалась не лидерской, а пидерской.
shtopannyiua.com
Столтенберг заявил, что НАТО продолжает придерживаться политики открытых дверей, а теперь ещё и политики раздвинутых "булочек". Ответ России не за горами.
Масик
Уровень его подготовки и профессиональной годности к должности президента равен 0. За тот срок, что он в должности, вместо того чтобы научиться чему-то, только просрал всё и превратился в мелкого, тупого, обидчивого, мстительного и обдолбанного лоха. Стать за два года противней и мерзостней Парашкина - это надо иметь талант, тут Лоху не откажешь.