События в миреwww.golos.com.uaApr 2

Північ Мозамбіку оголошено зоною гуманітарної кризи

Понад 3 360 осіб стали переміщеними особами внаслідок нападу ісламістів на місто Палма, що на півночі Мозамбіку, заявили в Міжнародній організації з міграції.

nk_hauz/-mxgbaaj8d_bbn5rx0bl.jpg

Всесвітня продовольча програма ООН оголосила цей регіон зоною гуманітарної кризи.

24 березня озброєні бойовики місцевих ісламістських угруповань взяли місто під контроль. Через три дні влада визнала що регулярні підрозділи залишили Палму. Повідомляється про десятки вбитих, точну їх кількість установити поки неможливо. Пізніше стало відомо, що відповідальність за те, що сталося, взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

В ООН переконані, що кількість біженців найближчим часом зросте, оскільки чимало людей дотепер переховуються в лісах чи намагаються по воді перебратися в інші населені пункти, насамперед в адміністративний центр провінції Кабу-Делгаду Пемба. Загалом за останні чотири роки, у зв’язку з тим, що напади ісламістів почастішали, 40 відсотків із 110 тисяч жителів Палми та околиць покинули свої будинки, повідомляють в ООН.

💬 Последние комментарии
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
е
Ну ты тупая... Только такая дура как ты и тебе подобные с восторгом воспринимают подобные визиты...ты смотрю статью не осилила, мозгов видимо не хватает понять написанное... Специально для тупых там последний абзац как резюме всей статьи...
Елена
Кто говорила что Америка с Украиной?вот видите.
Гость
Отсосали у мордатого негра толпой и радуются. !
е
Елена, так ты тупенькая продолжаешь утверждать что газ никому не нужен и его можно не покупать????
Антиелена
Слышишь, Ленка-белка! А чё вспоминаешь только крепостное право в России, а у пиндосии нет? Ты, бедняшка ТП, видно не знаешь, что у Амэрики оно закончилось гражданской войной Севера и Юга, а в России без войны! Чувствуешь разницу? Хотя откуда у безграмотной ТП способность думать? О чем это я...
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.