События в миреenovosty.com18 янв.

Північна Корея показала свою нову “найпотужнішу зброю в світі”

КНДР під час параду представила балістичні ракети підводних човнів (БРПЛ) Pukguksong-5, які назвала «найпотужнішою зброєю в світі».

nk_hauz/-mrgqciybtqqgfztd8xq.jpg

У четвер ввечері КНДР провела урочистий військовий парад на честь восьмого з’їзду Трудової партії. Серед різних систем озброєнь країна показала стратегічні балістичні ракети підводного базування Pukguksong-5, вкрай високо оцінивши їх бойовий потенціал, інформують Економічні новини.

«Стратегічні балістичні ракети підводного базування, наймогутніша зброя в світі, одна за одною виходили на площу», – йдеться в заяві Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).

nk_hauz/-mrgqcfyou2lxerm85m1.jpg

Серед інших продемонстрованих зразків озброєнь і військової техніки – тактичні ракети і самохідні артилерійські установки. За урочистою церемонією спостерігав північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

nk_hauz/-mrgqcqg3xmttfnkjwd4.jpg

За розробкою Північною Кореєю нових субмарин, здатних нести балістичні ракети, активно стежать на Заході. Раніше дослідник Військово-морського флоту Х. Саттон опублікував на своєму сайті фотографії нової північнокорейської субмарини, спробувавши проаналізувати її ключові особливості.

nk_hauz/-mrgqcqrjoxjcwvqvwj5.jpg

Оглядач вважає, що субмарина має два гребних гвинта і являє собою в широкому сенсі розвиток радянського підводного човна проекту 633.

Такі кораблі (Romeo за класифікацією NATO) будували в Радянському Союзі в 1950-і і 1960-і. Всього з 1957 по 1961 рік на заводі «Червоне Сормово» випустили 20 таких субмарин. Екіпаж підводного човна становить 52 людини.

Відомо, що документацію проекту 633 використовували при будівництві підводних човнів в Китаї та Північній Кореї. Назвати точний склад підводних сил КНДР на сьогодні практично неможливо, однак варто сказати, що Пхеньян традиційно має велику кількість різних субмарин (які, втім, не можна назвати сучасними).

Нагадаємо, в минулому році КНДР провела запуск з борту підводного човна новітньої балістичної ракети Pukguksong-3. Старт ракети субмарина виконала з підводного положення.

nk_hauz/-mrgqcrt6tkt-ky5klax.jpg

Як тоді повідомив блог Центру аналізу стратегій і технологій, ракета по «висотній» траєкторії пролетіла 450 кілометрів: найбільша висота склала 910 кілометрів. Дальність польоту виробу з «нормальною» балістичною траєкторією фахівці оцінюють більш ніж в 2000 кілометрів.

💬 Последние комментарии
Елена
Я бы у Роджера отсосала за бесплатно в хорошем качестве как спонсор, но только у него на мой беззубый рот не встанет
Луна -2
И добавлю .Русские пришли с северо -запада -основали Новгород , а потом уже и Киев....Киевская Русь ...-потом продвинулись на Восток - основали Москву.... А НЕ С ВОСТОКА..НА ЗАПАДА ...КАК ТЫ ЗДЕСЬ ПЫТАЕШЬСЯ ДОКАЗАТЬ .
Луна -2
Русские не чурки -учи историю , дорогуша Русские как раз выходцы из славян.В те давние времена не было такой народности -украинцы- а были славяне - вот из них вышли русские ...
е
так это ж ТЫ уравняла реальный бой с обстрелом ПУСТОГО острова.. ТЫ! так что учи САМА, дура тупая..
е
одно другое не исключает
Игбун Хохлов
Конечно, ты не справочное бюро. Ты быдло. Тупое хохлатое шароварное быдло. Чурка, переебанная чурками. украинец, одним словом.
ЕленаЕ
У Путина советники есть по всем вопросам,и можно добавить что он не свисток, согласна мало говорит,чтобы враги не знали и не противодействовали планам и замыслам,но не брехун ВВП,а Роджер брехло и мерзавец.,по его словам при царе счастье у людей было неземное, притом у всех, шо можно о Роджере сказать,сука он.