События в миреdip.org.ua30 авг.

Північна Корея відновила роботу над своєю ядерною програмою

nk_hauz/tknG9tVnR.jpeg

Влада Північної Кореї, швидше за все, відновили роботу ядерного реактора в Чонбджоны, повідомило в понеділок агентство AFP і Reuters Міжнародне агентство з атомної енергії.

Згідно зі звітом спеціалізованого агентства ООН, опублікованому в п’ятницю, робота реактора потужністю 5 МВт була зупинена в кінці 2018 року. Його повторне включення може означати, що влада Північної Кореї відновлять роботу над ядерною програмою всупереч резолюціям Ради Безпеки ООН.

У 2009 році інспекторів МАГАТЕ попросили покинути Північну Корею, і з тих пір ядерна програма країни відстежується виключно за допомогою супутникових знімків. На основі цих зображень МАГАТЕ зафіксувало, що установка в Джонбджоны зливає воду для охолодження реактора, що може вказувати на його роботу.

Ця інформація збігається з повідомленнями про те, що влада Північної Кореї також знову відкрили радіохімічну лабораторію біля Чонбджона, яка повинна отримувати плутоній для військових цілей.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.