События в миреwww.eurointegration.com.uaAug 5

Північна Македонія оголосила кризову ситуацію через лісові пожежі

Уряд Північної Македонії на 30 днів запровадив режим кризової ситуації у зв’язку з лісовими пожежами.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TV24 та македонську редакцію DW.

За запровадження кризової ситуації одностайно висловилися всі причетні відомства, з огляду на масштаби пожеж і ризиків, які вони створюють.

nk_hauz/tnlxQtG7R.jpeg

На кінець минулої доби у Північній Македонії вирували 10 пожеж. Найсерйознішою ситуація була у муніципалітетах Македонський Брод, у районах Пехчево та Дельчево. Подекуди вогонь знищив і житлові будівлі.

nk_hauz/MN_xQtG7g.jpeg

Повідомляється, що до осередків пожеж перекинули практично всі наявні сили.

nk_hauz/rD_xwpM7g.png

Допомагають боротися з вогнем підкріплення з Сербії та Болгарії, у четвер очікують команду з 46 пожежників із 16 машинами зі Словенії.

"Ситуація змінюється щогодини. Ми не можемо заздалегідь спрогнозувати, як вогонь поведе себе, тому що надзвичайна сухість, високі температури та вітер сприяють швидкому поширенню пожежі і зміні напрямку її руху", - прокоментував представник Центру кризового реагування Стоянце Ангелов.

nk_hauz/0HlxwpMng.jpeg

У район Пехчево вдень надсилали п’ять гелікоптерів, два македонських і три сербських, але температура повітря виявилась настільки екстремальною, що їм довелось повернутися. Насилу вдалося врятувати від пожежі місцевий монастир. Вранці гелікоптери все ж змогли приступити до гасіння.

Уряд вже пообіцяв премії у розмірі 10 тисяч динарів пожежникам та волонтерам, які борються з пожежами.

💬 Последние комментарии
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать
е
так ты НЕИЗЛЕЧИМАЯ тупая брезгливая дура???!!!