Північна Македонія: вісім людей затримали за підозрою в підготовці терактів
События в миреwww.radiosvoboda.org29 декабря 2020

Північна Македонія: вісім людей затримали за підозрою в підготовці терактів

У Північній Македонії затримали вісім людей за підозрою в підготовці терактів, повідомила місцева поліція 28 грудня.

Влада підозрює, що затримані мають зв’язки з екстремістським угрупованням «Ісламська держава».

Чоловіків затримали пізно ввечері 27 грудня в столиці Скоп’є й місті Куманово після розслідування, яке тривало кілька місяців, йдеться в заяві.

Одного з підозрюваних раніше вже затримували за участь в «Ісламській державі».

Вісьмох людей звинувачують у створенні терористичної організації, яка базується на ідеології «Ісламської держави» «для здійснення вбивств та руйнування громадських будівель» з метою створення атмосфери страху та небезпеки. Їм закидають створення саморобних вибухових пристроїв.

За даними слідства, чоловіки ділилися своїми планами, включно зі схемами створення вибухових жилетів для смертників, на онлайн-платформі.

Поліція не уточнила, хто або що мало стати ціллю угруповання. Затриманим від 21 до 31 року. Їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Офіцери також вилучили велику кількість зброї на восьми локаціях на півночі країни.

Північна Македонія має велику здебільшого мусульманську албанську громаду. У країні та регіоні спостерігається активність радикальних ісламістів.

Поліція заявила, що затримані належать до того ж угруповання, що й троє заарештованих у вересні, яких затримали за підозрою у зберіганні великої кількості амуніції, мін та вибухівки біля Куманова.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Глас вопиющего в пустыне
999
Налицо дежа вю. Благодаря фальсификациям Байден пришел к власти подобно Ющенко на Украине. Готовься,Украина. Виктория Нуланд уже накупила печенюшек и точит когти,чтобы вместе с Байденом снова вцепиться в тебя после небольшой четырехлетней передышки.
999
God bless You Donald. We shall pray for You in 2024 year.
Елена
И тебе делать будут,а где уже болгары делись?
Елена
Красота моя согласно моему возрасту,я иллюзий не строю и в облаках не летаю,не гони беса и не приписывай мне якобы неземную красоту,земная у меня красота,ну правда немножко божественная,самую малость,ха.
Елена
У меня всё есть козлоослик,я миллионный раз говорю,ни ко му не за ви ду ю, понятно?а лишнего мне не надо,по себе примитивы судите, ограниченность не даёт расширить рамки действительности , реального положения вещей, дурачок,иут я сто раз это писала.
Весёлый Роджер
ЭЙ запорычЬ! Я тоби ныне смог прочитать, ты немногословен и как ни странно, пишешь без разжижения мозгов и почти по существу дела! Шо, купил антидиарейное средство от словесного поноса. Поздравляю, хорошее лекарство – действует. Тильки ты не жмотись, а курс пропей. Таки я про шо пишу тоби, вот ты обосрал полностью ваших панов – пиндосов, а як же теперь рядовому скакуну житти? Ты подумовал? Ты же Шмуле_Елен у душу насрал. Для него Америка цэ ни тильки жвачка, скики от пуза жрачка и халявная життя – вот и песня него вся.