События в миреbilshe.comAug 1

Півтора мільярда одноразових медичних масок потрапило в океан

nk_hauz/-mfyjfqs62orerhchdq5.jpg

Згідно зі звітом, опублікованим гонконгською організацією по збереженню морського середовища OceansAsia, до кінця 2020 року, наші океани будуть заповнені приблизно 1,56 мільярдами масок для обличчя. Це призведе до додаткового забруднення морського середовища пластиком від 4680 до 6240 метричних тонн, говориться в звіті під назвою «Маски на пляжі: вплив COVID-19 на забруднення морського середовища пластиком». Цим маскам потрібно 450 років, щоб вони зруйнувалися, повільно перетворившись в мікропластік, негативно впливаючи на морську дику природу і екосистеми.

Споживання пластика, яке неухильно зростає протягом багатьох років, значно збільшилася в результаті пандемії COVID-19.

Одноразові маски для обличчя виготовляються з різних пластмас, отриманих аеродинамічним способом і їх важко переробляти як через склад, так і через ризик зараження і інфекції. Вони потрапляють в океани, коли системи управління відходами відсутні або коли ці системи перевантажені через збільшення обсягів відходів.

«Забруднення морського середовища пластиком руйнує наші океани», - говорить Гері Стоукс, операційний директор OceansAsia. «Пластикове забруднення щорічно вбиває близько 100 тисяч морських ссавців і черепах, понад мільйон морських птахів і навіть більшу кількість риб, безхребетних і інших тварин. Це також негативно позначається на рибальстві і індустрії туризму і обходиться світовій економіці приблизно в 13 мільярдів доларів США в рік».

У доповіді міститься заклик до людей по можливості носити маски багаторазового використання, утилізувати маски відповідально і скорочувати загальне споживання одноразового пластику.

💬 Последние комментарии
Нестор Иванович
Проблема с законностью решается элементарно. Отмена чиновников делает ее всегдп законной.
Луна-2
Мне как раз в противоположную сторону хочется - угадай с одного раза, в какую ..".Не нужен мне берег турецкий, и Африка мне не нужна"А вот тебе. и Америка с Европой не помогут -Знаешь такую поговорку - "Хорошо там,где нас нет ......И еще одна -2"-Не все то, золото -что блестит.
Даша
Чай з медом та імбиром - дієвий засіб при застуді. Зараз осінь, питання застуди та вірусних інфекцій дуже актуальне, тому такий чайок допоможе швидше вилікуватись. Про корисні властивості імбиру можна більше дізнатися на https://save24.me/ .
е
...только при наличии конкурентного предложения по транзиту, о чем Россия и сказала...
е
да, тыс тупая, стара маразматичка вс офигительным склерозом... и это ВСЕ тут знают.. ты свои 57 лет тут 2 года как празднуешь...склеротичка.... моя соседка тоже заявляла что ей 76, пока не померла, тогда узнали что ей 97!! так что лечи склероз ДУРА!!!
е
твои ТУПЫЕ америкосы это за ДВАДЦАТЬ ЛЕТ понять не смогли...
Елена
Я маладая и красивая Леночка,а вы Луночка хорошая и пригожая,а Валерия и при Пригожине тоже такая,а в сторону я вас Западную увожу,гайда со мной,до Берлина,потому что до Амстердама далёко, идём Луночка на Берлин,хе.прямо пойдем,без зигзагов и кругов.