События в миреzib.com.ua30 авг.

Пляжі Нідерландів очищатимуть від недопалків роботи

nk_hauz/69Bzd5VnR.jpeg

Сигаретні недопалки — найпоширеніший вид пляжного сміття. Тому вчені шукають нові способи, як очистити прибережну зону від шкідливих речовин.

Так, у Делфтському технічному університеті (Нідерланди) розробили робота. Він за допомогою штучного інтелекту може очищати від недопалків пляжі та інший громадський простір.

BeachBot — це повністю автоматична машина, яка може знаходити і видаляти з пляжів дрібне сміття. Робот використовує програму розпізнавання зображень, щоб виявляти недопалки на піску.

Розробники також створили додаток, який допомагає роботу стати розумнішим. Коли машина не може з упевненістю ідентифікувати сміття, вона робить знімок, який завантажується в додаток. Користувачі цього додатка можуть допомогти роботу визначити знахідку і тим самим поліпшити його навички. Для цього також можна завантажити власну фотографію недопалків.

BeachBot вже працює на кількох пляжах у Нідерландах. Найближчим часом розробники машини сподіваються запустити її в серійне виробництво.

Куріння на пляжах — проблема, з якою бореться багато європейських курортних міст. Адже мікропластик, що міститься в сигаретних фільтрах, забруднює повітря, воду і ґрунт, отруюючи людей і тварин.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...