События в миреwww.eurointegration.com.uaJun 30

Поблизу Лампедузи перекинувся човен з мігрантами, сім загиблих

nk_hauz/-mdr38iuaxim_-lz_czn.jpg

Сім мігрантів загинули після того, як їхній човен перекинувся на відстані 5 морських миль від італійського острова Лампедуза.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ansa.

Згідно з інформацією берегової охорони, човен з мігрантами несподівано перекинувся в морі неподалік від берегів Лампедузи.

Моряки, що перебували неподалік, негайно почали рятувальну операцію. В результаті 46 мігрантів були витягнуті з води і доставлені на Лампедузу.

Крім того, на острів вже прибули тіла сімох загиблих - трьох чоловіків і чотирьох жінок, одна з яких була вагітна.

В даний час співробітники італійських правоохоронних органів займаються з'ясуванням всіх обставин події.

За свідченнями самих мігрантів, на борту човна знаходилися ще дев'ять людей, які поки вважаються зниклими безвісти.

Окрім човна, який потонув, на Лампедузу цієї ночі прибули 256 мігрантів з чотирьох різних човнів.

Три катери вдалося врятувати у морі, четвертий - із шістьма тунісцями на борту - встиг прибути безпосередньо в порт. Також вчора на острові було чотири висадки мігрантів загальною кількістю 136 осіб.

💬 Последние комментарии
Гость
Список "не удостоились", конечно потрясающий. Н-даа...
как мы обманули клоунов Франции
В четверг и пятницу, 21-22 октября, в Брюсселе проходила встреча обосраных министров обороны Франции и стран НАТО. Ключевым событием мероприятия стали всеобщие насмешки над лягушатниками, возомнившими себя Независимыми, сидя на члене Альянса. Никаких подробностей официальные лица не привели...
дворец Путина
3еленский рассказал почему в его трёхэтажном Крымском дворце "Император" цена за отопление в 115 раз ниже чем у его родителей в трехкомнатной хрущобе
* Когнитивный декаданс
Вот какой вирус придумали для людей архитекторы нового мирового порядка! Вирус поедает мозги, то есть превращает человека в зомби!
Когнитивный декаданс
Вот какой вирус придумали для людей архитекторы нового мирового порядка! Вирус поедает мозги, то есть превращает человека в зомби!
е
конечно не нашел, ты ж даже ПРАВИЛЬНО написать понятия и слова не в состоянии: "рускоязычная мова" - такого понятия не существует в принципе, но ты настолько туп, что свой сельский диалект возводишь в ранг печатных документов.. и если ты ищешь что либо в "енциплопедії" то ищи дальше, мой необразованный согражданин...
е
ха, т.е. западянско-галицкую говирку таких как ты тут типа все понимать должны??? иди на украинскую ветку сайта там твои собратья тусуются...