События в миреglavcom.uaAug 13

Політики в Південній Кореї хочуть посилити покарання за «спермотероризм»

nk_hauz/Yr6Fwznng.jpeg

Політики в Південній Кореї прагнуть внести поправки в існуючий закон, щоб «спермотероризм» став караним сексуальним злочином, пише The Guardian. Цей крок послідував після серії спірних судових вироків, за якими чоловіки, які таємно еякулювали на жіноче майно, були покарані за «майнову шкоду», а не за злочинну сексуальну поведінку. Такі діяння на місцевому рівні отримали назву «спермотероризм». Наприклад, у 2019 році чоловік, який у публічному місці забризкав спермою ноги дівчини, отримав лише штраф за «майнову шкоду», оскільки зіпсував їй туфлі. Поліція повідомила, що в той час розслідування проводилося за звинуваченням в «матеріальний збиток», оскільки не було юридичних положень, які можна застосувати до звинувачень в сексуальних злочинах. У тому ж році інший чоловік був засуджений до трьох років тюремного ув'язнення після того, як в якості помсти підмішував до кави жінки проносні і афродизіаки через те, що вона відмовила і залицянні. Незважаючи на додавання його сперми і мокротиння до напоїв і розміщення їх на предмети - більше 50 разів - це не було визнано найсексуальнішим злочином, оскільки не було встановлено слідів «сексуального насильства». А в травні 2021 року державного службовця чоловічої статі засудили до штрафу за звинуваченням у «пошкодженні майна» за те, що він протягом півроку шість разів еякулював у кавову чашку своєї колеги. Суд визнав, що його дії «зіпсували» корисність контейнера. Місцеві ЗМІ продовжують повідомляти про ще багато випадків «спермотероризму». Згідно південнокорейського законодавства, злочинець повинен вдатися до насильства або залякування, щоб його дії розцінювалися як сексуальний злочин - харассмент із застосуванням контакту і залякування (в тому числі в інтернеті) і згвалтування. Відзначається, що було всього кілька випадків, коли судді визнавали «тероризм» актом приставання при відсутності фізичного контакту, але більше половини судових справ закінчувалися вироком до умовного покарання. «Жертва [у справі з кавоваркою] була сексуально принижена, але це не вважалося сексуальним злочином, тому що це не сприймало як безпосередній фізичний контакт», – каже Бек Хє-Рюн, депутат правлячої Демократичної партії, яка намагається змінити закон, повідомив Guardian. До слова, нещодавно прокуратура оголосила, що губернатор Нью-Йорку Ендрю Куомо сексуально домагався більше десятка жінок. Наатомість 63-річний губернатор каже, що ніколи не належним чином нікого не торкався та сексуально не домагався. Слідство ж стверджує, що Куомо начебто сексуально домагався 11 жінок, завдяки чому офіс губернатора перетворився в «токсичне робоче місце».

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Таки шо там Шмуля с плавление металла на вугле? Как там - блямсы будуть, а шлямсы?
Весёлый Роджер
Не надо дерьмо щирое лить на светлую голову Анатоля, умницы, самовыдвиженца, а ныне уже депутата и не во всякой там сосущей колонии, а в Российской Государственной Думе! И прогнозы его сбываются! Вот он семь лет назад сказал - что бандеровцы заведут Украину в пропасть и будет она по уши сидеть в дерьме! Ну шо Шмуля, разве не так? Да так! ЭЙ тварь, отвечай мудак!
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля мудак, сдулся твой запор - "вумный" коллега по обсеранию России, не ответил! Тому що не нашёл он в Инете, нечего ему копипастить! Мозгоблуду херовому - идейному пиСдуну, с его историческим и непоколебимым и идейно непреодолимым путём у светлое равноправное будущее, где все будуть равны, но партейцы из номенклатуря и завскладами - всех ровнее! Уря товарищи! Уря!
Весёлый Роджер
Эй обсерун пиСдун Шмуля! А дэ я тут шо про твою Амерыку писал? Ну как дай мою фразу! Ты смотрю уже и читать разучился - чи опять буряковки халявной напился, мразь алкашная! Закусывать надо и за лесом следить не сядит ли там пиндосный C-130 с масками и дупными замазками! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Ой дивлюсь обрадовался падаль, ой бачу вже гроши считает, скики вин на суседях назаробитчает! Мразь продажная, нацисткий холуй!
Весёлый Роджер
Звиняй пердун провокатор, а это не ты Шмуля писал? Или ты тут тильки дерьмо бандеровское высерал? Что тебе не так? Или на рожу ты МУДАК? ТАК? Да ТАК! Что не нравится ПРАВДА про тебя, продажного вора! Ну так пыды и покакай у соседского забора!
Елена
Он как и Ищенко, прогнозы всегда его не сбываются, вроде логично,но всё мимо.
Авторские статьи
Авторские статьи6ч. назад
На его месте должен был быть я \ Российский след в попытке ликвидации помощника Зеленского
Авторские статьи7ч. назад
Покушение на Шефира. Что это было? 1
Авторские статьи8ч. назад
Скандал с кроссовками и деньги не от Байдена: чем занимается Зеленский на Генассамблее ООН
Авторские статьи13ч. назад
Франция - больной человек Запада. Д.Джангиров и М.Хазин
Авторские статьи14ч. назад
Новая эра: украинцы будут жить как в английском романе
Авторские статьи15ч. назад
Зеленский и демократия: на Украине строят «правильную» двухпартийность по заказу Запада
Авторские статьи15ч. назад
Саакашвили улетел, но 17 раз обещал вернуться
Авторские статьи16ч. назад
Востоковед Карнеев: Союз России и Китая даст достойный ответ «новому НАТО в Тихом океане»
Авторские статьи17ч. назад
Александро-Невская лавра: вечный приют именитых малороссиян 1