События в миреtsn.uaOct 1

"Поливали" відвідувачів нецензурною лайкою: в англійському зоопарку п'ять папуг довелося ізолювати від публіки

nk_hauz/-mivq96yfhc7esajol3n.jpg

Директор зоопарку повідомив, що це не перший випадок, коли папуги лаються.

В англійському зоопарку дикої природи в Лінкольнширі "Lincolnshire Wildlife Park" п'ять папуг довелося ізолювати від відвідувачів через те, що вони "поливали" людей нецензурною лайкою.

Про це повідомив на своїй сторінці зоопарк, а також написало BBC.

Зазначається, що ці сірі африканські папуги жако стали мешканцями Лінкольнширского парку дикої природи в серпні. Освоївши за короткий час лайливу лексику, вони стали навперебій ображати відвідувачів. Співробітникам довелося перемістити птахів подалі від публіки, розселивши їх у різні вольєри.

За словами виконавчого директора парку Стіва Ніколса, це далеко не перший випадок, коли тутешні папуги нецензурно лаялися. Але щоб п'ятеро одночасно — такого персонал не пригадає. Директор розповів, що спочатку це тішило співробітників і гостей, але потім папуги стали сваритися все частіше й голосніше, підбиваючи один одного. З огляду на те, що до парку приходять діти, лайливих птахів довелося відправити на перевиховання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США героїчний папуга криками "вогонь" врятував сім’ю від пожежі. Коли будинок у містечку Лебанон штату Теннесі зранку охопив вогонь, сім’я в ньому міцно спала. Втім улюбленець родини папуга Луї своїми криками всіх врятував.