"Поливали" відвідувачів нецензурною лайкою: в англійському зоопарку п'ять папуг довелося ізолювати від публіки
События в миреtsn.ua01 октября 2020

"Поливали" відвідувачів нецензурною лайкою: в англійському зоопарку п'ять папуг довелося ізолювати від публіки

Директор зоопарку повідомив, що це не перший випадок, коли папуги лаються.

В англійському зоопарку дикої природи в Лінкольнширі "Lincolnshire Wildlife Park" п'ять папуг довелося ізолювати від відвідувачів через те, що вони "поливали" людей нецензурною лайкою.

Про це повідомив на своїй сторінці зоопарк, а також написало BBC.

Зазначається, що ці сірі африканські папуги жако стали мешканцями Лінкольнширского парку дикої природи в серпні. Освоївши за короткий час лайливу лексику, вони стали навперебій ображати відвідувачів. Співробітникам довелося перемістити птахів подалі від публіки, розселивши їх у різні вольєри.

За словами виконавчого директора парку Стіва Ніколса, це далеко не перший випадок, коли тутешні папуги нецензурно лаялися. Але щоб п'ятеро одночасно — такого персонал не пригадає. Директор розповів, що спочатку це тішило співробітників і гостей, але потім папуги стали сваритися все частіше й голосніше, підбиваючи один одного. З огляду на те, що до парку приходять діти, лайливих птахів довелося відправити на перевиховання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США героїчний папуга криками "вогонь" врятував сім’ю від пожежі. Коли будинок у містечку Лебанон штату Теннесі зранку охопив вогонь, сім’я в ньому міцно спала. Втім улюбленець родини папуга Луї своїми криками всіх врятував.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ну сколько можно
Толик еболик опять обосрался!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..
Луна-2
Мое -Ро!- просто навеяло .Привет, Ро.- правда там опечатка - но впереди чернеет ночь
Елена
Ты как у брата Хоттабыча себе бриллиантовые зубы поставил?что если падает свет на них ,то сверкают,а когда нет ,кажется что беззубый,ха.дурень.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!