События в миреwww.ukrinform.ua8 мар.

Половина японців не бачать прогресу в ліквідації наслідків катастрофи 2011 року

nk_hauz/-mvfcomi9kotat1cq6op.jpg

Мешканці північно-східних регіонів Японії, які постраждали від потужного землетрусу і цунамі у 2011 році, розділилися в оцінках зусиль влади щодо відновлення їхніх громад.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать підсумки опитування, проведеного NHK.

У дослідженні, яке проводилося в грудні й січні, взяли участь 1805 осіб. Під час катастрофи на АЕС "Фукусіма-1" вони мешкали у трьох префектурах, що найбільше постраждалих, - Івате, Міягі і Фукусіма.

"Відповідаючи на запитання про ставлення до нинішнього стану з відновленням, 12% респондентів указали, що робота була завершена, в той час, як 33,7% відзначили, що був досягнутий більший прогрес, ніж очікувалося", - йдеться в повідомленні.

Водночас 43,3% опитаних відповіли, що спостерігається менше прогресу, ніж вони очікували, а 7,4% взагалі не помітили ніякого прогресу.

Таким чином, підсумовує NHK, негативну оцінку того, що відбувається, дали 50,7% опитаних.

Як повідомлялося, аварія на АЕС "Фукусіма-1" сталася в березні 2011 року, коли внаслідок удару цунамі на станції вийшли з ладу системи енергопостачання й охолодження.

У результаті в трьох енергоблоках розплавилося паливо, яке пропекло захисні корпуси реакторів. Значні території в Японії зазнали радіоактивного забруднення, з району розташування станції довелося евакуювати десятки тисяч людей.

Катастрофа на "Фукусіма-1" стала найбільшою в історії після аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 році.

💬 Последние комментарии
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»