Половина компаній, які переконують в екологічності своєї продукції, брешуть – Bloomberg
События в миреmind.ua05 февраля 2021

Половина компаній, які переконують в екологічності своєї продукції, брешуть – Bloomberg

Майже половина компаній обманює покупців, запевняючи в екологічності своїх товарів. Про це стало відомо з доповіді Міжнародної мережі з питань захисту прав споживачів (ICPEN), яким поділилося видання Bloomberg.

Дослідники проаналізували близько 500 сайтів магазинів і постачальників послуг – перевірили продукти харчування, предмети побуту, одяг і не тільки. Безпідставно «екологічними» були названі 40% з них.

Виробники використовують маркування на зразок «еко» і «натуральний продукт», не маючи відповідних сертифікатів і підтверджень. Це і є так званий «грінвошінг» – маркетинговий хід, при якому компанія хоче здаватися більш екологічною, ніж вона є насправді.

Були виявлені три типи обману, включаючи розпливчасті «екологічні» твердження. Наприклад, виробник замінника молока стверджував, що продукт отримано з екологічно чистих джерел – без будь-яких додаткових пояснень або свідчень. Інший роздрібний торговець модним одягом рекламував одяг як «перероблена бавовна», не вказуючи кількість використаної переробленої бавовни.

Крім того, виробники часто використовують нечіткі формулювання і навмисно приховують неекологічні аспекти виробництва. Деякі компанії винаходять власне екомаркування, які зовні схожі на міжнародні сертифікати.

В іншому прикладі упаковка дитячих серветок нібито на 0% складається із пластику – без пояснення, ідеться про сам продукт чи лише про упаковку.

Дослідники закликали покупців не вестися на оманливу рекламу і самим перевіряти екологічність продукції.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Е
А кроме отверточной сборки зарубежных автомобилей в России, ещё и другие товары какие вышли в производстве? Всё?а самолётов сколько? кораблей?
Саня
)))
Весёлый Роджер
А що не с 1913 рока? А скики телег выпустили, а скики керосиновых ламп? Ну и мудак же ты примитивный Шмуля - ну ТУПОЙ! И ещё всех тут, за таких же держишь, мразь подлая! Холуй нацистский! ЩИРЫЕ ПЕРЕМОГИ: Отмечается, что за сентябрь 2020 года украинский автопром показал ЛУЧШИЙ!!! результат за весь 2020 год, собрав 864!!! автомобиля, Бандера всё же пришёл до вас! Ну порядок можэ и не навёл, а вот разруху точно принёс! А у клятых москалей опять пидсанкционные ПЕРЕМОГИ: «В прошлом году российские заводы сделали 1 549 414 легковых и лёгких коммерческих автомобилей…». Эй вы там на майдане, у вас лом не проплывал? Для тупых щирых терпил-мечтателей о швыдком панувании, поновляю – ЦЭ ПОЛТОРА МУЛЬОНА машин!!! Это вам не хо-хо и даже не ха-ха, цэ до .уя! Это вам не скакати чи сортиры пидтирати! А… звиняйте, Сало тильки не потеряйте! Я ж забыл, вам же на Украину насрать, вы же пийшли до Эуропы скакать! Запад вам допоможе! Догонит и в кишеню вам .уй положит! Эй дэбил пропиндосный – ВЕСЬ!!! Союз в 1988 году выпустил всего 1.2 млн машин!!!
ке
согласен, взорвать провод
Андрей
Идиоты, один раз сделать отпечаток пальца и проблема решена
тт
первый раз узнал об этом...
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи, скоро Харьков будет зваться ,,Байден Байден,,! Ну а Куев ,,Псаки Сити,, назовут!