Польща залучить військових для боротьби з коронавірусом
События в миреaspekty.net16 марта 2020

Польща залучить військових для боротьби з коронавірусом

До боротьби з коронавірусом COVID-19 влада залучить також військових з медичною кваліфікацією.

У Польщі планують залучити армію для боротьби з пандемією коронавірусу, йдеться у прес-службі міністерства національної оборони країни.

Відзначається, що військові братимуть участь у профілактичних заходах, перевірках на кордонах країни, а також для допомоги цивільній владі в пунктах пропуску.

«Війська територіальної оборони беруть участь у профілактичних заходах, проведенні перевірок на державному кордоні, а також допомагають цивільній адміністрації в організованих пунктах пропуску», — написали в польському Міноборони.

Ще повідомляється, що в 14 аеропортах військові допомагають проводити вимірювання температури, збір і сортування карт локалізації пасажирів, які прибувають до Польщі.

Крім того, заявлено про 1,1 тисячі військовослужбовців з медичною кваліфікацією, готових допомогти в боротьбі з інфекцією.

Нагадаємо, в Польщі відзначили стрибок захворюваності на коронавірус COVID 19. За останніми даними, інфіковані 44 людини.

Раніше повідомлялося, що в Польщі всі навчальні установи закриють на карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка
е
кстати, можно прекратить ваш спор довольно просто.. называй населенный пункт где такая цена, и каждый желающий, включая роджера, через инет сможет убедится что ты говоришь правду...или лжешь. Ну так как? где у нас в стране такая лафа?
е
тут я его поддержу, таких цен на горючее в Украине НЕТ, от слова совсем