Помпео з 20 до 22 липня відвідає Велику Британію і Данію
События в миреua.interfax.com.ua16 июля 2020

Помпео з 20 до 22 липня відвідає Велику Британію і Данію

Держсекретар США Майк Помпео з 20 до 22 липня вирушить з візитом до Лондона і Копенгагена, повідомила представник Держдепартаменту Морган Ортагус.

"У Лондоні, держсекретар Помпео зустрінеться з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном і міністром закордонних справ Домініком Раабом, щоб обговорити глобальні пріоритети, включно з планами економічного відновлення після COVID-19, питання, пов'язані з Китайською Народною Республікою (КНР) і Гонконгом, а також проведе переговори про торговельну угоду між США і Великою Британією", - йдеться в заяві Ортагус.

Зазначається, що в данській столиці Помпео зустрінеться з прем'єр-міністром Метте Фредеріксеном, щоб обговорити пандемію, КНР та інші питання.

"Держсекретар також зустрінеться з міністром закордонних справ Данії Єппе Кофодом, міністром закордонних справ і освіти Фарерських островів Дженіс ав Раною і міністром закордонних справ і енергетики Гренландії Стін Лінге для обговорення можливостей більш тісної співпраці між Сполученими Штатами і Королівством Данія у ключових галузях, що становлять взаємний інтерес", - додала представник держдепу.

Написать комментарий