События в миреukrrain.comOct 14

Понад 50 тисяч осіб підписали петицію за звільнення Міхеїла Саакашвілі

nk_hauz/OLSfOkOnR.jpeg

Більш ніж 51 тисяча осіб підписала петицію за звільнення ув'язненого громадянина України і експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі, відзначається в даних на сайті документа.

Петицію було створено 7 жовтня і адресовано чинному уряду Грузії. Щоб документ було передано адресату, як вказано у даній петиції, необхідно набрати 75 тисяч підписів.

Проте, слід зазначити, що петиції у Грузії носять виключно консультативний характер і не зобов'язують державну владу приймати будь-які рішення.

"Якщо ви вважаєте, що третього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який голодує вже кілька днів, потрібно випустити з в'язниці і дати йому можливість нормально брати участь у цивільних і політичних процесах, то підпишіть петицію. Разом ми звільнимо президента з полону", - сказано у документі, який на ранок 14 жовтня вже підписали 51 638 осіб.
nk_hauz/LiLfdkd7g.jpeg

💬 Последние комментарии
Боксер
Это тоже еврей!
Отож
Деградация Верховных главнокомандующих - налицо: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко,дезертир-допризывник Зеленский. А не служивший выпускник совхоза-техникума ветеринар Данилов - вообще вишенкой на торте.
Человек ориньякской культуры
А Симчич разве не еврей? А Гитлер? Что вы все такое все время говорите?
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"