Понад десять держав відмовилися визнавати новообраний парламент Венесуели
События в миреwww.ukrinform.ua07 января 2021

Понад десять держав відмовилися визнавати новообраний парламент Венесуели

Новоскликаній Національній асамблеї Венесуели бракує легітимності для визнання на міжнародній арені.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у поширеній канадським МЗС заяві, підписаній Бразилією, Канадою, Чилі, Колумбією, Коста Рікою, Еквадором, Ель Сальвадором, Гватемалою, Гаїті, Гондурасом, Парагваєм, Перу та представниками Венесуели.

“Ми не визнаємо легітимність чи законність Національної асамблеї, скликаної 5 січня 2021 року. Ця нелегітимна Національна асамблея є наслідком фальсифікованих виборів 6 грудня 2020 року, організованих нелегітимним режимом Ніколаса Мадуро”, - стверджується у заяві.

Підписанти також закликали міжнародну спільноту “долучитися до невизнання та заперечення нелегітимної Національної асамблеї й підтримки зусиль із відновлення демократії, поваги до прав людини й верховенства права у Венесуелі”.

“Ми повторюємо свій заклик до усіх місцевих та міжнародних сторін, незалежно від ідеологічних ухилів та партійних приналежностей, пріоритизувати інтереси Венесуели й негайно долучитися до перехідного процесу, визначеного та очолюваного венесуельцями, з метою пошуку мирного та конституційного вирішення, яке якомога швидше приведе країну до мирних, чесних та справедливих президентських й парламентських виборів”, - наголошується у документі.

Написать комментарий