Поновлювані джерела обігнали викопне паливо з виробництва електроенергії в Євросоюзі
События в миреportaltele.com.ua25 января 2021

Поновлювані джерела обігнали викопне паливо з виробництва електроенергії в Євросоюзі

Відповідно до щорічного звіту берлінського інституту Agora Energiewende і аналітиків з Ember, жителі Євросоюзу вперше в минулому році отримували більше електроенергії з поновлюваних джерел, ніж від викопного палива.

У звіті, аналізуючому енергетичний сектор ЄС з 2015 року, зазначено, що в минулому році поновлювані джерела енергії дали 38% електроенергії проти 37%, отриманих за рахунок викопного палива. Це відбувається завдяки цілеспрямованій політиці Європейського Союзу з розвитку альтернативних джерел енергії.

Статистика повідомляє, що обсяги одержуваної від вітру і сонця енергії майже подвоїлися з 2015 року, а за станом на минулий рік на них припадала п’ята частина вироблення електроенергії в країнах ЄС. Також в 2020 році на 20% знизилася вироблення електроенергії за рахунок вугілля – тепер це джерело забезпечує тільки 13% всіх електроенергії, виробленої в ЄС.

«Швидке зростання вітряної та сонячної енергії привело до скорочення вугільної, але це тільки початок, – сказав у своїй заяві старший аналітик Ember по електроенергії і основний автор звіту Дейв Джонс (Dave Jones). – Європа робить ставку на вітряну і сонячну енергію, щоб не тільки відмовитися від вугілля до 2030 року, але і від виробництва енергії за допомогою газу, а також замінити атомні електростанції і задовольнити зростаючий попит на електроенергію з боку електромобілів, теплових насосів і електролізерів».

Карантинні заходи проти COVID-19 в минулому році привели до зниження попиту на електроенергію в усьому світі. Згідно зі звітом, європейський попит знизився на 4% в 2020 році, причому зниження не торкнулося зростання поновлюваних джерел енергії. У звіті наголошується, що з 2015 року шкідливі викиди при виробництві електроенергії в Європі знизилися на 29%.

Минулого місяця лідери ЄС ухвалили угоду щодо скорочення до 2030 року викидів парникових газів на 55% в порівнянні з рівнем 1990 року. У Сполучених Штатах теж відбувається подібний процес: в травні минулого року відновлювані джерела дали більше енергії, ніж вугілля вперше з 1885 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
nn
)))
Елена
Дело в том что в руководстве России сидят такие вот роджеры,не такие как этот,это так,старший куда пошлют,гавкать там на оппонентов, разгонять краснопузых,а те что с сотнями миллионов и миллиардеюы имеют,вот они и есть слабость России,они в любой момент предадут, простые русские Вани не предадут Родину,а роджеры продадут, история этому всегда учила,они и есть иуды.Америка с нами.
Игбун Хохлов
В 2014 году Хамерика пыталась свергнуть Асада. Асад обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2018 году Хамерика пыталась свергнуть Мадуро. Мадуро обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2020 году Хамерика пыталась свергнуть Лукашенко. Лукашенко обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. Вывод: Хамерика - глист.
Елена
У американских ВВС и ВМС несравненно больше и самолётов транспортных и кораблей ,с транспортными кораблями,плюс базы и порты обеспечения везде,тут уж и спорить нечего,в разности потенциалов.дурачина ты простофиля.и мерзавец.
Луна-2
Америке с Россией не дружить. Америке с Россией нужно жить . американцам нас не победить У них запасов может не хватить...
Весёлый Роджер
И тут ты мудак Шмуля, просто русофобный обсерун мудак! Больше не назовешь тебя НИКАК!!! Россия за две недели перебросила 170 000 тыс. солдат с техникой и танками на 7000км!!! А твои "передовые" пиндосы- ОДНУ дивизию везли по Европе целый месяц. Ось воно як, ты всосал пердун мудак?!
Елена
Та Америка,та, Россия не союз,так,тень блеклая,а Америка та ещё сила.