Португалія образилась на Британію через список "безпечних країн"
События в миреwww.eurointegration.com.ua05 июля 2020

Португалія образилась на Британію через список "безпечних країн"

Міністр закордонних справ Португалії заявив, що виключення його країни зі списку держав, після відвідин яких не потрібна самоізоляція при поверненні в Англію, є "абсурдом".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC. 

Список країн, після відвідин яких не вимагатимуть 14-денну самоізоляцію, був опублікований урядом Британії в п'ятницю. Глава МЗС Португалії Августо Сантуш Сілва сказав, що виключення зі списку його країни є "безглуздим і несправедливим".

"Ми дуже розчаровані рішенням британської влади. Ми вважаємо його безглуздим і несправедливим. Абсолютно абсурдно, що в Великій Британії число випадків Covid-19 є в сім разів більшим, ніж в Португалії, тому ми вважаємо, що так з союзниками і друзями не поводяться", - сказав португальський міністр.

Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта опублікував у своєму Twitter статистку захворюваності на Covid-19 в Сполученому Королівстві і курортному регіоні Алгарве на 100 тисяч населення, написавши, що "Ви можете провести безпечну відпустку в Алгавре".

Британія одна з найбільш постраждалих від пандемії в Європі. Тут заразились 283 761 осіб, понад 44 тисячі померли. У Португалії жертвами коронавірусу стали 1 587 людей, 42 782 - заразилися.

Написать комментарий