Португалія оголосила надзвичайний стан до 2 квітня
События в миреwww.eurointegration.com.ua19 марта 2020

Португалія оголосила надзвичайний стан до 2 квітня

Президент Португалії Марсело Ребело де Соуза в середу оголосив надзвичайний стан для боротьби з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

Нові заходи дозволяють уряду прем'єр-міністра Антоніу Кошти обмежувати пересування людей, тимчасово припиняти право працівників в життєво важливих секторах, таких як охорона здоров'я, цивільний захист, безпека і захист, на страйк і забороняти акції протесту і соціальні або релігійні збори.

Це рішення дає уряду можливість діяти швидко, "але це не вакцина і не чудове рішення", сказав Ребело де Соуза під час звернення до нації.

Нові заходи почнуться в четвер і триватимуть до 2 квітня, після чого можуть бути продовжені.

Раніше в середу Кошта заявив, що "введення надзвичайного стану не означатиме припинення демократії". "Країна не зупиниться", - сказав він, додавши, що "тільки в майбутньому ми зможемо зупинити цю пандемію".

Згідно з текстом указу, уряд може також "запросити надання послуг" у підприємств і "змінити" їхню діяльність або ціни на товари відповідно до потреб країни. Уряд також може попросити співробітників в життєво важливих секторах працювати в іншому місці, ніж зазвичай, і в інший час.

Надзвичайний стан було оголошено після того, як міністр фінансів Маріо Сентено оголосив про допомогу в розмірі 9,2 млрд євро для підтримки компаній і домогосподарств, які постраждали від пандемії коронавірусу.

На сьогодні в Португалії зареєстровано 642 нових випадки зараження коронавірусом і два випадки смерті.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Тебя уже вижу козлоослик украинские мужчины познали и ты их,статья 121 УК Мужеложство, какой-ты озорной козлоослик,прямо ищешь приключения на свою пятую точку,за.
Елена
Ни в какую пропасть никто не идёт,не надо обманывать,сколько можно строить пессимистичные прогнозы, всё будет хорошо,а ты живи сто лет,не болей и увидишь, только потом локти будешь кусать и свои и американского военного моряка(не белого),ха.
Весёлый Роджер
Пошёл ты Шмуля на х.й свинорылый, ванючий, не моющийся - 3.14дар бандеровский! Ты кружевные труселя поправил? Иди постирай их! Лучше перечитывай труды вашего вождя и разрабатывай очко для Эуропы: "Украинская революция будет отличаться от всех прочих революций тесными мужскими связями. И я не говорю здесь о дружбе! Чтобы свергнуть с себя оккупацию москалей украинские мужчины должны познавать друг друга. Это путь к свободе, это путь к незалежности. И я верю, что однажды такой день наступит" Цитата по книге Степан Бандера "Украинский народ и революция" 1950 год. Эй Шмуля, как у тебя - у дупу ..., цэ шлях до вильности!
Елена
Если я не ошибаюсь,то чернозёма по территории не меньше чем в Украине в России,просто территория общая огромная России,там и Сибирь пшеницу сеет,а там территория будь здоров.
Ил 2
Вирус "петрухес - тухес", ты зачем лепишь себе одно и тоже? Надо тебя на карантин засадить.
Гость
И "подлинные причины сложившейся ситуации (политического, экономического и нравственного упадка)" вскоре увидены будут в полной мере.
Гость
И "подлинные причины сложившейся ситуации (политического, экономического и нравственного упадка)" вскоре увидены будут в полной мере.