События в миреwww.ukrinform.uaOct 5

Посли ЄС дійшли згоди щодо гарантії членства для Західних Балкан

Лідери країн ЄС зможуть підтвердити гарантії майбутнього членства для шести балканських країн на саміті, який цієї середи відбудеться у Словенії.

nk_hauz/JBSRSvvnR.jpeg

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на високого посадовця ЄС.

Зазначається, що після декількох тижнів обговорень тексту декларації саміту лідерів країн Євросоюзу та Балкан посли ЄС досягли домовленості "підтвердити... свою одностайну підтримку європейської перспективи".

Держави ЄС відмовлялися оприлюднювати свої позиції щодо переговорів на саміті, однак Словенія, яка головує в Євросоюзі, прагнула включити до декларації зобов’язання щодо прийняття шести балканських держав до 2030 року. І це було ухвалено, згідно з проєктом декларації, який має у своєму розпорядженні Reuters.

Попри це євроспільнота все ще не має одностайності стосовно подальшого розширення. Багаті країни ЄС побоюються повторення прискореного приєднання Румунії та Болгарії у 2007 році та напливу східноєвропейських робітників до Британії, що значною мірою відвернуло жителів цієї країни від ЄС.

Як повідомлялося, у ЗМІ з'явилися повідомлення з посиланням на дипломатичні джерела, що з огляду на внутрішні суперечності ЄС більше не може гарантувати майбутнє членство для країн Західних Балкан - Сербії, Косова, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Албанії та Північної Македонії..

💬 Последние комментарии
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!
«Скоро в космос будут летать по профсоюзным путевкам»
Украинцам стали приходить первые платежки с космическими ценами на тепло
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА НАДРАЛ - 5:0 !!!
DeaD Panas 2.0
На Закарпатті разворовали деньги и украли на металлолом нову сонячну електростанцію за 3,2 млн євро - так и не успев построить
ПРО ТЫСЯЧУ МАРТЫШЕК КОТОРЫЕ НЕ УМЕЯ ПЕЧАТАТЬ СЕЛИ ЗА 1000 ПЕЧАТНЫХ МАШИН лучше Омар Хайяма)
гость... СПРОБУЙ карбувать свои думки на ридний мови, или хотя бы загугли значение каждого соего слова... а то вроде бы все буквы - русские , а в итоге каша из набора слов ", - патентуйте пока янки не забили приоритет."
ШАХТАРЬ - ОВЦА ДРАННАЯ !!!
ШАХТАРЬ - МАЛАДЭЦ СРЕДИ ОВЕЦ !!! А ПРОТИВ МОЛОДЦА И САМ ОВЦА !!!