Поставки нафти в Китай будуть пріоритетними для Saudi Aramco у найближчі 50 років
События в миреua.interfax.com.ua22 марта 2021

Поставки нафти в Китай будуть пріоритетними для Saudi Aramco у найближчі 50 років

Saudi Aramco в пріоритетному порядку гарантуватиме енергетичну безпеку Китаю протягом наступних 50 років і далі, оскільки нові і наявні джерела енергії працюватимуть паралельно протягом деякого часу, заявив генеральний директор компанії Амін Нассер на Китайському форумі розвитку в неділю.

Державний нафтовий гігант також вбачає можливості для подальших інвестицій в проекти, які допоможуть задовольнити потреби Китаю в транспорті і хімічній продукції, а також мастильних матеріалах, сказав Нассер у своєму виступі відеозв'язком.

Раніше на прес-конференції Нассер прогнозував зростання попиту на нафту в 2021 році.

"Ми задоволені, що є ознаки економічного відновлення. Ми очікуємо, що це триватиме в силу того, як уряди і влади в усьому світі знову відкриють економіку", - сказав він.

Він послався на економічні успіхи Китаю, зазначивши, що попит на товари наближається до рівня, що існував до пандемії коронавірусу.

Водночас компанія оголосила в неділю, що її прибуток в 2020 році скоротився майже вдвічі - до $49 млрд порівняно з $88,2 млрд у 2019 році і $111,1 млрд у 2018 році.

Причиною стала пандемія COVID-19, яка призвела до різкого падіння цін на нафту через введені економічні обмеження, зокрема, в структурі транспорту.

Написать комментарий