События в миреdip.org.uaSep 28

Потрійне свято у Мексиці: країна святкує 200-річчя незалежності

З нагоди святкування 200-річчя незалежності Мексики на площі Сокаля в мексиканській столиці в присутності президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора відбулася грандіозне історичне видовище, повідомляє Agence France-Presse.

nk_hauz/exq2o8Hng.jpeg

27 вересня виповнилося 200 років з дня входу повстанської армії в місто Мексика в 1821 році, що ознаменувало початок незалежності.

“Те, що відбулося в цей день 200 років тому, назавжди ознаменувало наше політичне відділення від Іспанії”, – сказав лівий президент Лопес Обрадор в зверненні до нації.

Феєрверки, музика і світлові ефекти були використані для відтворення епізодів історії Мексики, починаючи з доіспанських культур і закінчуючи Війною за незалежність (1810-1821). Видовище стало частиною заходів, організованих мексиканським урядом в честь відразу трьох важливих ювілеїв: 700 років з дня заснування Мехіко (Теночтітлана), 500 років з початку іспанської колонізації і 200 років незалежності.

У 2019 Лопес Обрадор зажадав, щоб Іспанія вибачилася за колонізацію Мексики. Мадрид категорично відмовився, вказавши, що Конкісту не можна оцінювати з точки зору сьогоднішніх уявлень і понять.

💬 Последние комментарии
е
конечно не нашел, ты ж даже ПРАВИЛЬНО написать понятия и слова не в состоянии: "рускоязычная мова" - такого понятия не существует в принципе, но ты настолько туп, что свой сельский диалект возводишь в ранг печатных документов.. и если ты ищешь что либо в "енциплопедії" то ищи дальше, мой необразованный согражданин...
е
ха, т.е. западянско-галицкую говирку таких как ты тут типа все понимать должны??? иди на украинскую ветку сайта там твои собратья тусуются...
е
шо ссыкло, на ПРЯМОЙ вопрос ответить уже не в состоянии?? Да впрочем твой ответ уже ВСЕМ ВСЕ показал))) воин ты диванный...
е
"Не надейтесь, что единожды воспользовавшись слабостью России, вы будете получать дивиденды вечно. Русские всегда приходят за своими деньгами. И когда они придут – не надейтесь на подписанные вами иезуитские соглашения, якобы вас опрадывающие. Они не стоят той бумаги, на которой написаны. Поэтому с русскими стоит или играть честно, или вообще не играть."(Отто фон Бисмарк).. уж его то такие кастрюлеголовые как ты должны послушать, он то точно к симпатикам России не относится...и железный канцлер ТОЧНО знал о чем говорил...
Контртеза
Звідки автор може знати історію України чи ще щось? Праці, радше статейки, Степана Бандери є порожнім базіканням про національно-визвольну революцію, сутність якої у винищенні чи вигнаннв не-українців. А ОУН самі себе називали фашистами, хоча справжє значення цього слова оунівці навряд усвідомлювали.
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!