События в миреwww.ukrinform.uaOct 18

Повені та зсуви ґрунту у В'єтнамі забрали 55 життів

nk_hauz/-mjugnqtjjvhrrffgqds.jpg

Кількість жертв повеней і зсувів ґрунту у В'єтнамі, спричинених рясними опадами, сягнула 55 осіб, ще семеро вважаються зниклими безвісти.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на Центральний комітет боротьби зі стихійними лихами В'єтнаму.

«55 людей загинули, 7 зникли безвісти в результаті повеней і обвалів, викликаних рясними опадами, що обрушилися на центральну частину В'єтнаму і район Західного плато на його території», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед жертв - 13 рятувальників, які раніше вважалися зниклими безвісти в провінції Тхиатхьєн-Хюе, де 12 жовтня на ГЕС стався зсув.

21 особа у складі рятувальної команди, що включає військовослужбовців і місцевих чиновників, вирушили до місця події, коли їх наздогнав черговий зсув. Тіла 13 рятувальників були знайдені ввечері 15 жовтня.

💬 Последние комментарии
е
ха, он же представитель твоего "культурного" Пьемонта, оно и видно..культура аж прет.. шо ж ты его не защищаешь, а продажная??
Zyklon B
Увы,человек часть фролы и фраулы.А там ,сильный и здоровый ,выжил-дал здоровое потомство,а слабого ,и больного -съели или умер.
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!