События в миреwww.ukrinform.ua5 февр.

Повернення США світового лідерства має стати головною метою дипломатії - Байден

nk_hauz/-msiheagpdsa8mb6_mbi.jpg

Президент США Джо Байден заявив, що головна мета американської дипломатії за його каденції зосереджуватиметься на поверненні провідної ролі Америки у світі, відновленні альянсів та боротьбі з глобальними викликами.

Про це він заявив під час виступу перед працівниками Державного департаменту США, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я хочу надіслати чіткий сигнал світові: Америка повертається. Д ипломатія повертається", - наголосив Байден.

Глава Білого дому відвів дипломатам центральну роль у тому, що він має намір зробити за час своєї каденції.

"Ми відновимо наші альянси, ми повернемося до взаємодії зі світом та приймемо величезний виклик, що стоїть перед нами – пандемією, глобальне потепління та відстоювання демократії й прав людини в усьому світі", - наголосив Байден.

Він також підкреслив, що за його президентства американська дипломатія користуватиметься довірою та матиме всі необхідні повноваження.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А у тебя хоть есть мысли, Ленка-белка? Ты хоть балет от борделя отличаешь?
Золотарь
Ленка-целка-зрелка, а ты какой вид минета используешь?
Всему виною кокаин...
Опять нанюхался кокаина, болезный? 2-го февраля он с началом петних Олимпийских Игр поздравит! Однозначно!
Антиелена
"успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…" - это яйценюх, потрох и клоун? Желаю тебе, Ленка-сралка-давалка, тяжко работать в коленно-локтевой и получить свое заслуженное, геморойное... ну ты поняла!
Одессит
Владимир Владимирович, мы всей Малой Русью от Одессы и до Харькова молимся за возвращение домой в Россию-Матушку. Умоляем, не оставьте нас в этот раз, как оставили в 2014 году.
Елена
С наценкой даю только в свою болезную сраку! Надо же сало компенсировать оно нынче в житомире подорожало страшно! Приходиться сраку свою намазать , а потом на закуску пойдёт !
Луна -2
Нет, Ленок - только по рыночным ценам ..Без всяких скидок...Пусть знают наших !!!!
Авторские статьи