События в миреwww.pravda.com.ua11 авг.

Повстанці в Колумбії завербували майже 20 тисяч дітей

nk_hauz/YYQxa9MnR.png

Щонайменше 18 667 дітей в Колумбії приєдналися до нині демобілізованого партизанського угруповання FARC і протягом 20 років зазнавали жорстокого поводження.

Reuters з посиланням на розслідування суду правосуддя перехідного періоду (JEP) Колумбії

Розслідування JEP належить до справи 07, яке стосується вербування і використання неповнолітніх колишньої повстанською групою. Воно сконцентроване на вербуванні неповнолітніх в період з 1996 по 2016 рік. JEP також розглядатиме пов'язані з вербуванням сексуальне і гендерне насильство і насильницькі зникнення, а також вбивства, тортури і жорстоке поводження та те, що принижує гідність.

Цифри, оприлюднені JEP, набагато перевищують раніше опубліковані урядом, який підрахував, що з 1985 по 2020 рік в Колумбії було завербовано понад 7400 неповнолітніх, а 16 000 загинули під час конфлікту.

Магістрат JEP Едуардо Френтес заявив, що це "є однією з найжахливіших дій, які могли статися під час конфлікту".

Підрахунок був заснований на аналізі 31 бази даних, зібраної групами потерпілих і державою, а також свідчень 274 осіб, які були насильно завербовані.

Колишні лідери FARC, які з тих пір сформували політичну партію під назвою Comunes, раніше заявляли, що вербування неповнолітніх не є загальною політикою і що багато людей вступили до лав повстанців для захисту або порятунку від бідності.

В Колумбії неповнолітні використовуються іншими незаконними збройними формуваннями як бойовики, живі щити або секс-раби.

💬 Последние комментарии
ЖРИТЕ, ПАДЛЫ !!! И ПОДАВИТЕСЬ !!!
КАРАТЕЛЕЙ ЗСУ КОРМЯТ КАШЕЙ С ОПАРЫШАМИ !!! ДЛЯ ПРИВЫКАНИЯ К ЧЕРВЯМ !!!
------
Попутно сметет ахметава в угоду транснациональных компаний.Дошла очередь и до него .сметали олигархов во многом руками олигархов.и вот олигархоеда- крысоеда решили публично казнить.Отслужили оигархи транснацинальным компаниям пора их вкокошитьчто самим занятся украиной напряму без посредников.Поверти тут не то что жалости не будт а будетхищное остервенение в ничтожении населения украины любыми способами.
Елена
Он Луночка влевать не будет в жизни,такие как он как крысы в тылу сидят,притом где-то в зарубежном,а встретить если его доведётся встречу,но так как Святкин(Леонид Быков) в фильме Аты- баты шли солдаты, примерно так.его точно так встречу.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
-------
зе делает все чтобы остатся у власти.Под шумиху переворота он обоснует все свои действия по подавлению свободного выбора людей.Нужен инцидент вот вам переворот.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
Луна -2
щас .обойдешься...Роджера встречай как победителя на танке с цветочками ... ВРОДЕ КАК ПРИНЦА НА БЕЛОМ КОНЕ ..И в ноженьки ему сразу бух - прости меня любимый сокол Все равно Америка НИКОГДА не победит Россию - кишка слаба.