События в миреdip.org.uaOct 8

Поїзд Connecting Europe Express прибув в Париж після 36-денної подорожі по країнах ЄС

nk_hauz/QLzwj0vnR.jpeg

Проїхавши 20 000 км за 36 днів по країнах Європейського Союзу і навіть за його межами, поїзд Connecting Europe Express досяг кінцевого пункту призначення – Парижа.

Поїзд був створений з нагоди Європейського року залізниць 2021 року, щоб підвищити обізнаність про переваги залізничного транспорту, як заявила Європейська комісія в своїй недавній заяві, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Поїзд Connecting Europe Express зробив в цілому 120 зупинок у 26 країнах і на 33 кордонах, подорожуючи по трьом різним напрямкам.

“Поїзд Connecting Europe Express став лабораторією, яка демонструє в режимі реального часу численні досягнення нашої Єдиної європейської залізничної зони і мережі TEN-T, що дозволяє безперешкодно подорожувати по всьому Союзу. Я хотіла б висловити сердечну подяку всім, хто допоміг нам перетворити Connecting Europe Express з ідеї в реальність”, – зазначила в зв’язку з цим комісар з транспорту Адіна Велеан.

З іншого боку, Андреас Матті, голова Товариства європейських залізничних і інфраструктурних компаній (CER) і генеральний директор Австрійських федеральних залізниць, зазначив, що поїзд досяг своєї мети, підкресливши при цьому, що він не тільки досяг кінцевої мети в Парижі, а й продемонстрував проблеми транскордонного залізничного сполучення.

Крім того, Матті сказав, що якщо інша мета, “Зелений курс”, буде успішною, то проїхати на поїзді через європейські країни має стати так само просто, як на вантажівці.

“Щоб цього досягти, залізницям потрібно більше пропускної здатності і нові інвестиції в інфраструктуру. Крім того, необхідно адаптувати рамкові умови, щоб створити рівні умови для всіх видів транспорту. Я вітаю і дякую всім, хто брав участь в цьому вельми успішному проекті”, – зазначив Матті.

Згідно із заявою, опублікованою Європейською комісією, поїзд Connecting Europe Express став колективним досягненням Європи. Крім того, той же джерело повідомило, що поїзд об’єднав всі регіональні та національні органи влади.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»