События в миреwww.dw.comApr 25

Пожежа в лікарні у Багдаді: число жертв зросло до 82

У пожежі в реанімаційному відділенні для пацієнтів з COVID-19 загинули, за оновленими даними МВС країни, 82 людини. За попередньою інформацією, пожежа виникла через вибух балонів з киснем.

nk_hauz/-mz7ymddy6ymobs7umjq.jpg

Внаслідок пожежі в реанімаційному відділенні для пацієнтів з COVID-19 однієї з лікарень столиці Іраку Багдада у ніч на неділю, 25 квітня, загинули, за оновленими даними міністерства внутрішніх справ країни, щонайменше 82 людини. Ще 110 людей, кажуть у МВС, зазнали ушкоджень. Раніше повідомляли про щонайменше 23 загиблих та близько 50 потерпілих внаслідок пожежі.

Речник МВС Іраку, повідомляючи про число жертв, підкреслив необхідність перегляду заходів безпеки в усіх лікарнях країни з метою уникнення таких інцидентів у майбутньому.

За попередньою інформацією, пожежа виникла внаслідок вибуху балонів з киснем, які зберігали неналежним чином. Через відсутність протипожежної системи вогонь швидко поширився, повідомляє інформагенція AFP.

Більшість жертв - пацієнти з COVID-19

Як стверджує персонал лікарні, вогонь спалахнув посеред ночі та охопив кілька поверхів. У реанімаційному відділенні перебували близько 30 пацієнтів, біля них також чергували кілька десятків їхніх родичів.

"Більшість жертв загинула, оскільки пацієнтів змушені були перемістити та від'єднати від апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ)", -  повідомили в службі цивільного захисту країни. Частина людей загинула внаслідок отруєння димом.

Представник комісії з прав людини Іраку згодом повідомив, що серед загиблих - щонайменше 28 пацієнтів, які були підключені до апаратів ШВЛ.

Служба цивільного захисту повідомила, що врятувати вдалося 90 зі 120 людей з числа пацієнтів та їхніх рідних, утім не вказала кількість жертв. У міністерстві охорони здоров'я кажуть про понад 200 врятованих пацієнтів та пообіцяли згодом уточнити число загиблих.

Пожежа спричинила шквал критики на адресу міністерства охорони здоров'я країни та вимоги відставки міністра. В уряді країни пообіцяли швидке розслідування трагедії.

Прем'єр-міністр Іраку Мустафа аль-Казимі вже звільнив директора та відповідальних за безпеку лікарні. 

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля Сруль - сраный дедуль! Ты чаво с вопроса соскочил? ЭЙ, отвечай дэбил!!! Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?
Каменяр
З розіпятого малюка кров пити - це звичайна справа для високодуховних великоросов, майже подвиг...
е
Елена, ну что же ты??? Не стесняйся, поведай своё высокоученое мнение))))
Елена
Всё от безнаказанности,от неё.А Роджер сучий потрох,не знаю что жто,но это он,хе, кушай козлослик,жри , надеюсь твоё брюхо получило то что хотелр,это после то голодных советских времён,да кАзлина?пух ты тогда с голодухи,умирал?тварюка.
е
Елена, где же твои высокоумные комментарии на тему что газ вообще не нужен и его можно не покупать??? Это ж тебе морячки под мостом рассказали...
Елена
Реальная экономика, финансовая или сферы услуг, всё там считается ВВП
УПС
ГЕЙТСЫ ИНВЕСТОРЫ ВОЗ. Это частная лавчонка. которая не несет никакой пользы увы.