События в миреwww.dw.com25 апр.

Пожежа в лікарні у Багдаді: число жертв зросло до 82

У пожежі в реанімаційному відділенні для пацієнтів з COVID-19 загинули, за оновленими даними МВС країни, 82 людини. За попередньою інформацією, пожежа виникла через вибух балонів з киснем.

nk_hauz/-mz7ymddy6ymobs7umjq.jpg

Внаслідок пожежі в реанімаційному відділенні для пацієнтів з COVID-19 однієї з лікарень столиці Іраку Багдада у ніч на неділю, 25 квітня, загинули, за оновленими даними міністерства внутрішніх справ країни, щонайменше 82 людини. Ще 110 людей, кажуть у МВС, зазнали ушкоджень. Раніше повідомляли про щонайменше 23 загиблих та близько 50 потерпілих внаслідок пожежі.

Речник МВС Іраку, повідомляючи про число жертв, підкреслив необхідність перегляду заходів безпеки в усіх лікарнях країни з метою уникнення таких інцидентів у майбутньому.

За попередньою інформацією, пожежа виникла внаслідок вибуху балонів з киснем, які зберігали неналежним чином. Через відсутність протипожежної системи вогонь швидко поширився, повідомляє інформагенція AFP.

Більшість жертв - пацієнти з COVID-19

Як стверджує персонал лікарні, вогонь спалахнув посеред ночі та охопив кілька поверхів. У реанімаційному відділенні перебували близько 30 пацієнтів, біля них також чергували кілька десятків їхніх родичів.

"Більшість жертв загинула, оскільки пацієнтів змушені були перемістити та від'єднати від апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ)", -  повідомили в службі цивільного захисту країни. Частина людей загинула внаслідок отруєння димом.

Представник комісії з прав людини Іраку згодом повідомив, що серед загиблих - щонайменше 28 пацієнтів, які були підключені до апаратів ШВЛ.

Служба цивільного захисту повідомила, що врятувати вдалося 90 зі 120 людей з числа пацієнтів та їхніх рідних, утім не вказала кількість жертв. У міністерстві охорони здоров'я кажуть про понад 200 врятованих пацієнтів та пообіцяли згодом уточнити число загиблих.

Пожежа спричинила шквал критики на адресу міністерства охорони здоров'я країни та вимоги відставки міністра. В уряді країни пообіцяли швидке розслідування трагедії.

Прем'єр-міністр Іраку Мустафа аль-Казимі вже звільнив директора та відповідальних за безпеку лікарні. 

💬 Последние комментарии
Елена
Кто о чём,а Роджер о спирте,хе.и сраках,хе,за скрыньку молчит,заховав.
ера
луна...привет...не скатывайся до "шеплал"....бабушка моя рассказывала, что в 42-м...двух наших родственников немцы расстреляли...благодаря Вот ...таким..."вяселым" шептунам...БУДЬ ЗДОРОВА....и НЕ ОБИЖАЙСЯ...я тебе плохого не желаю...
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора