События в миреwww.ukrinform.ua5 июн.

Представник Німеччини розповів, коли керівництво ЄС розпочне зустрічі наживо

nk_hauz/-m91yue65cgcprl3vrbr.jpg

Криза коронавірусу внесла свої корективи у діяльність керівних інституцій Євросоюзу, тож фізичні зустрічі на політичному рівні між представниками країн-членів зможуть розпочатися не раніше вересня поточного року.

Про це у четвер під час вебінару під егідою Центру європейської політики (EPC), який був присвячений програмі дій майбутнього німецького головування, сказав Постійний представник Німеччини при ЄС посол Міхаель Клаусс (Michael Clauss), повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це не буде тим головуванням, до якого ми готувалися роками. З початку пандемії, з березня, ми не маємо жодних фізичних зустрічей на політичному рівні. Звичайна інтенсивність дій Європейської Ради зменшилися на близько 10 відсотків. У діалозі з Європейським парламентом багато речей були поставлені на паузу. Я не думаю, що ця ситуація зазнає фундаментальних змін, коли розпочнеться німецьке головування. Ми сподіваємося, що з початку вересня ми, в цілому, будем здатними поновити фізичні зустрічі представників столиць", - сказав німецький дипломат.

Він зауважив, що при цьому в роботі Європейської Ради правило соціального дистанціювання буде дотримуватися, принаймні, до завершення німецького головування в ЄС і, ймовірно, після нього. Це означає, що спроможності німецького головування в тому, що стосується організації політичних зустрічей, будуть, за максимумом, не вищими 30 відсотків від звичайного обсягу такої діяльності.

"Зрозуміло, ми зможемо частково компенсувати це з використанням відеоконференцій. Але досвід свідчить, що такі конференції мають лише 20 відсотків ефективності у порівнянні із фізичними зустрічами. Зазвичай, коли ви намагаєтеся досягти згоди серед 27 людей, які присутні у кімнаті, справа не обмежується тим, що вони говорять в мікрофон. Можуть проводитися зустрічі в кулуарах, спроби зблизити позиції. Зараз, в умовах віртуальних конференцій, це не є можливим", - підкреслив Клаусс.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Хохол" - это даже не оскорбление. А вот за "украинца" морду бить надо. Потому, что это даже хуже, чем "пидарас". Хотя, для гейроинтегрированных нормально.
Игбун Хохлов
Хохлочурка, когда Гитлер напал на СССР все видели немецких солдат, немецкие танки, немецкие самолеты. И Сталин на третий год войны не носился по миру с кусками металлолома и обложками от аусвайсов, доказывая факт немецкой агрессии. Потому, что это очевидный факт, который не надо доказывать. А вот кто-то видел российскую армию на Донбассе? За 7(!!!) лет ни одного факта присутствия. Даже ОБСЕры не нашли, как не старались. И это отмечено в официальных отчетах. Все "доказательства", которыми кормят укробыдлостадо - топорные фейки. Там уже и омскую футбольную команду похоронили , отцов абитуриентов Элистинского педагогического училища, и даже литературных героев. ))))) Кому бы этим фейки понадобились, если бы Россия, действительно напала?
Весёлый Роджер
Брехня!!! Сэмэн Сэмэнченко тому пример - живёхенький, ну трохи раненый у дупу, а ведь як Шмуля, МУДАК - МУДАКОМ!!! Настоящий справжний рагуль!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - ну задолбали менэ! Один меня в молдаван всё записывает, а другий, сразу у щирого xoxла, ну куды справжнему мокшаньцу податься! Придётся у буряты записаться! Пластырь у менэ е!
Весёлый Роджер
ИГБУНЧИК! Мэнэ гэта Гивнярная падла xoxлом обозвала! Так яж справжний москаль, а xoxoл, то мiй ридный брат з Буковины!
Весёлый Роджер
ОЙ Гивняр, таки ты меня за своего щирого та справжнего xoxла воспринял, що я до москалей убежал, а за неньку и нацистов, детей на Донбассе не убивал? Ну пипец, ну дякую тоби падла! ЭЙ мразь отвечай? А Не по адресу ты орал, тварь!
Весёлый Роджер
ЭЙ таки Гивняр, мудак ты примитивный и продажная 10 грн дешёвка! Зачем ты косишь тут пид щирого xoxла и пишешь через переводчика Гугла, если ты Луськомовный паЛхатый долбоЭб? Що головою об станку эБ! Пиши на Великом Русском, а не на этом австо-ляховом эсператно, що без Кита!