Прем'єр Іспанії змінив склад уряду, більшість посад отримали жінки
События в миреwww.eurointegration.com.ua31 марта 2021

Прем'єр Іспанії змінив склад уряду, більшість посад отримали жінки

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес провів перестановки в уряді, в результаті чого більшість державних посад отримали жінки.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Pais.

Іспанський уряд складається з 12 жінок і 10 чоловіків, при цьому чотири ключові посади віцепрем'єра займають жінки.

"Іспанія стає шостою країною у світі з найвищою часткою жінок у Раді міністрів. Досі у нас було рівне представництво, тепер з більшою часткою жінок. Ми феміністський уряд, тому що ми ставимо феміністських лідерів на чолі уряду. Ми - єдиний у світі уряд з чотирма жінками віцепрем'єрами", - сказав Санчес.

Лідера вкрай лівої партії Podemos Пабло Іглесіаса на посаді віцепрем'єра замінила міністр праці Іоланда Діас з тієї ж партії. Іглесіас пішов з уряду, щоб балотуватися на пост регіонального глави Мадрида.

Санчес сказав журналістам, що перестановки відповідають коаліційній угоді, яку він уклав з Podemos, згідно з якою вони займали одну посаду віцепрем'єра.

Альянс між соціалістами Санчеса і Podemos в останні тижні мав низку розбіжностей, особливо в результаті ув'язнення репера Пабло Хаселя за зміст його текстів.

Podemos, молодший партнер в уряді, засудив тюремне ув'язнення, пославшись на побоювання з приводу свободи слова.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
nn
)))
Елена
Дело в том что в руководстве России сидят такие вот роджеры,не такие как этот,это так,старший куда пошлют,гавкать там на оппонентов, разгонять краснопузых,а те что с сотнями миллионов и миллиардеюы имеют,вот они и есть слабость России,они в любой момент предадут, простые русские Вани не предадут Родину,а роджеры продадут, история этому всегда учила,они и есть иуды.Америка с нами.
Игбун Хохлов
В 2014 году Хамерика пыталась свергнуть Асада. Асад обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2018 году Хамерика пыталась свергнуть Мадуро. Мадуро обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2020 году Хамерика пыталась свергнуть Лукашенко. Лукашенко обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. Вывод: Хамерика - глист.
Елена
У американских ВВС и ВМС несравненно больше и самолётов транспортных и кораблей ,с транспортными кораблями,плюс базы и порты обеспечения везде,тут уж и спорить нечего,в разности потенциалов.дурачина ты простофиля.и мерзавец.
Луна-2
Америке с Россией не дружить. Америке с Россией нужно жить . американцам нас не победить У них запасов может не хватить...
Весёлый Роджер
И тут ты мудак Шмуля, просто русофобный обсерун мудак! Больше не назовешь тебя НИКАК!!! Россия за две недели перебросила 170 000 тыс. солдат с техникой и танками на 7000км!!! А твои "передовые" пиндосы- ОДНУ дивизию везли по Европе целый месяц. Ось воно як, ты всосал пердун мудак?!
Елена
Та Америка,та, Россия не союз,так,тень блеклая,а Америка та ещё сила.