Прем'єр-міністр Японії провів телефонні переговори з Байденом
События в миреua.interfax.com.ua12 ноября 2020

Прем'єр-міністр Японії провів телефонні переговори з Байденом

Прем'єр-міністр Японії Есіхіде Суга в четвер провів перші телефонні переговори з Джо Байденом, який оголосив свою перемогу на президентських виборах у США, повідомляють японські ЗМІ.

Суга привітав Байдена з перемогою на минулих президентських виборах і наголосив важливість альянсу Японії і США в галузі безпеки.

Раніше прем'єр-міністр Японії привітав Байдена з перемогою через Twitter, а в понеділок заявив журналістам, що сподівається на співпрацю зі Сполученими Штатами для "забезпечення миру і процвітання Індо-Тихоокеанського регіону."

Як повідомлялося, Байден вже провів телефонні переговори з низкою світових лідерів, зокрема з лідерами Великої Британії, Канади, Франції та Німеччини.

Голосування в США відбулося 3 листопада. Більшість голосів вже підраховано, однак офіційні результати обробки бюлетенів в штатах будуть відомі пізніше в листопаді. Однак, на підставі наявних даних, провідні американські ЗМІ спрогнозували перемогу Байдена на виборах президента. Сам Байден також вважає себе переможцем виборів, з успіхом на них його привітали багато світових лідерів.

Однак чинний президент Дональд Трамп, який намагався переобратися на пост, з цим не згоден і має намір оскаржити результати голосування в кількох штатах у судовому порядку.

1 комментарий

Написать комментарий
  • -----------
    12 ноября 2020
    байден президент сша в изгнании
    Ответить
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.