События в миреwww.ukrinform.uaAug 18

Президент Афганістану з родиною перебуває в ОАЕ

nk_hauz/ChAbxTn7R.jpeg

Міністерство закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів заявило, що президент Афганістану Ашраф Гані та його сім'я, які втекли у неділю з країни, перебувають в ОАЕ.

Про це повідомляє CNN, передає Укрінформ.

«Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва ОАЕ може підтвердити, що ОАЕ прийняли президента Ашрафа Гані та його родину в країні з гуманітарних міркувань», - йдеться у заяві МЗС ОАЕ, надісланій CNN.

Інших деталей немає.

Як повідомляв Укрінформ, президент Афганістану Ашраф Гані залишив країну після того, як таліби без бою увійшли до Кабула.

В Афганістані має відбутися мирна передача влади.

У неділю вранці таліби оточили Кабул й почали без бою заходити до міста. «Талібан» заявив, що контролює всю територію Афганістану.

Представник політичного офісу ісламістського руху «Талібан» Мухаммед Наїм повідомив про «завершення війни» в Афганістані. Він зазначив, що жодна дипломатична організація не зазнала нападів.

США і ряд країн ЄС евакуювали з Кабула свої посольства.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!