Президент Євроради відвідає Відень з візитом співчуття
События в миреwww.ukrinform.ua09 ноября 2020

Президент Євроради відвідає Відень з візитом співчуття

Президент Європейської ради Шарль Мішель здійснить у понеділок візит до Відня з метою висловлення співчуття у зв’язку з терактом 2 листопада.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу з посиланням на федеральну канцелярію Австрії.

"У понеділок, 9 листопада, федеральний канцлер Себастіан Курц прийме президента Європейської ради Шарля Мішеля, який здійснить візит для висловлення співчуття у зв’язку з терактом 2 листопада у Відні", - повідомили у канцелярії.

Заплановане спільне вшанування пам’яті жертв терористичного нападу у центрі Відня, після чого Курц та Мішель проведуть робочу зустріч.

У середу, 4 листопада, австрійські ЗМІ також анонсували візит президента Франції Емманюеля Макрона до Відня у понеділок, у ході якого, зокрема, планувалося обговорення з канцлером Курцем "спільних європейських ініціатив у боротьбі з ісламістським тероризмом та політичним ісламом". Однак пізніше стало відомо, що візит Макрона до Відня перенесено через пандемію COVID-19 та загострення епідеміологічної ситуації у Європі. Натомість очікується, що протягом тижня відбудеться відео конференція, присвячена боротьбі з ісламістським тероризмом та політичними ісламом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.